Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
  • Просмотров: 43
  • Автор: security
  • Дата: Сегодня, 10:01
Сегодня, 10:01

Зміни в розкладі 2018

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Розпорядження

по СЗЗСО №1 ім.О.В.Суворова

від 02.11.2018 р.

У зв’язку з проведенням ІІ (міських) етапів олімпіад з ряду предметів, конкурсів на базі СЗЗСО №1 ім.О.В.Суворова:

1.ІІ (міський) етап предметних олімпіад, конкурсів проводити в каб. 21 -28.

 

2.Внести зміни в розклад кабінетів в суботу (10.11, 17.11, 01.12, 08.12. 2018 р.):


 

Субота

10 листопада

ПІО вчителя

1

2

3

4

5

6

11А 30

11В 30

11Б 30

 

 

 

Бучацький В.Л.

9А 31

11Б 31

9В 31

11В 31

9Б 31

11А 31

Отрощенко А.М.

10В 53

9Б 53

9А 53

9В 53

10А 53

10Б 53

Курділь Ю.Ю.

8В 16

8А 16

9Б 16

9А 16

8Б 16

9В 16

Дерменжі Н.І.

 

 

8Б 51

11Б 51

8В 51

 

Кунчева Н.В

9Б 13

9В 13

 

10Б 13

9А 13

 

Кирпичова Н.М.

9В 12

 

11А 12

8В 12

 

 

Ганєва А.І.

 

 

 

10А 15

10Б 15

10В 15

Негоіца С.І.

 

 

 

 

11В 9

 

Романовска С.Л.

11В 10

10А 10

10Б 10

10В 10

11А 10

11Б 10

Чередниченко Ю.Г.

 

 

 

3.Внести зміни до розкладу дзвінків на четвер і п’ятницю (15.11, 16.11.18 р.)

1.8.30 – 9.15

2.9.25 – 10.10

3.10.30 – 11.15

4.11.30 – 12.15

5.12.30 - 13.00

6.13.05 – 13.35

7.13.40 – 14.10

 

 

 

4.Класним керівникам 1 – 11 класів ознайомити учнів зі змінами кабінетів та дзвінків.

 

Адміністрація

Информация к новости
  • Просмотров: 188
  • Автор: security
  • Дата: 5-11-2018, 11:14
5-11-2018, 11:14

Малая Академия Наук. Открытие 26 октября 2018 г. Школа №1 , г. Измаил

Категория: Наши достижения / МАН

26 жовтня в СЗЗСО №1 пройшло урочисте відкриття шкільної науково-практичної конференції МАН «Національні надбання України» під керівництвом ЗД з НВР, керівника гуртка «Планета МАН» Гончарової Ю.В.

Зі словами привітання до всіх талановитих МАН-івців звернулась директор школи, «заслужений працівник освіти України» Дудченко Д.І.

Слід відзначити активну «творчу» роботу учнів 11-Б та 11-А класів, які підготували чудову театральну постановку та «занурили» всіх присутніх в атмосферу Стародавньої Греції. Також хотілося б відзначити учнів нашої школи, які не перший рік приймають участь в конференціях МАН: Федоров Святослав (11-Б), Узун Таїсія (11-Б), Видобора Пилип (7В), Лобанова Олександра (11В).

Ключовим моментом стало обрання президента наукового об’єднання школярів МАН. Ним став учень 11-Б класу Федоров Святослав, який згодом, через рік, передасть свої повноваження Видоборі Пилипу.

Зі словами привітання також звертались гості нашої конференції, серед яких:

-Директор Придунайського філіалу Межрегіональної академії управління персоналом – Гуменнікова Т.Р. ;

-Доктор філологічних наук, професор кафедри загального мовознавства слов’янських мов та світової літератури – Шевчук Т.С.;

-Директор Ізмаїльської картинної галереї, почесний житель м.Ізмаїл – Євдокимова Л.М.;

-Директор Обласного центру естетичного виховання, головний редактор ТВ «Ізмаїл», академік Української телевізійної академії, член національного союзу журналістів України – Федорова І.І.

 Дубська Н.В.


 

 

 

Информация к новости
  • Просмотров: 26
  • Автор: security
  • Дата: 30-10-2018, 14:01
30-10-2018, 14:01

Книжковий дивосвіт в СЗЗСО №1 - 2018

Категория: Наши достижения / Конкурсы

Сьогодні, 25 жовтня, в бібліотеці школи №1 пройшло свято «Книжковий дивосвіт», приурочене до Дня шкільних бібліотек.

Бібліотекарі школи Полякова Д.І. та Юденцева О.В. підготували дуже цікавий виховний захід для учнів 5-их класів. Конкурс складався з: привітання, конкурс книжкових закладок, конкурс загадок, конкурс стіннівок, конкурс «інсценування» анотації книги.

Свято проходило у вигляді «літературного» змаганняміж учнями 5А та 5В класів. Діти представили свої команди: «Чарівники смарагдового містечка» (5В) та «Всезнайки» (5А). Команди підготували девізи та цікаві стіннівки, які більш повно розкривають назви команд. Хотілося б відзначитироботу класних керівників Косач О.Ф . та Пінаєвої Т.Д., які на належному рівні підготували своїх дітей, адже конкурс «Інсценування» був дуже яскравим та гарно зіграним, доповнений танцями та цікавою атрибутикою.

Дубська Н.В.

Информация к новости
  • Просмотров: 153
  • Автор: security
  • Дата: 26-10-2018, 19:49
26-10-2018, 19:49

Результати шкільного туру олімпіади з іноземних мов 2018

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Німецька мова

 

Призове місце

П.І.Б. учня

клас

П.І.Б. вчителя

11 класи

І

Зинов’єва Юлія Сергіївна

11-А

Макарова А.В.

 

І

Алфер’єв Кирило Васильович

11-А

 

ІІ

Дубенко Ксенія Сергіївна

11-В

 

ІІІ

Василенко Олександра Володимирівна

11-А

 

10 класи

І

Ігнатенко Валерія Олегівна

10-Б

Макарова А.В.

 

ІІ

Ігнатенко Олена Олегівна

10-Б

 

ІІ

Марінова Олеся Романівна

10-Б

 

ІІІ

Лужанська Марія Романівна

10-А

 

9 класи

І

Кулєшова Анна Ігорівна

9-В

Макарова А.В.

 

ІІ

Москвичова Марія Станіславівна

9-А

 

 

ІІ

Кальчик Лєда Сергіївна

9-В

Фастовець О.М.

 

ІІІ

Мийнова Амелія Ігорівна

9-А

Макарова А.В.

 

8 класи

І

Перванюк Василь Васильович

8-Б

Задорожна Л.І.

 

І

Таран Діана Іванівна

8-А

Мирошниченко О.О.

 

ІІ

Кулик Володимир Володимирович

8-А

 

ІІІ

Князян Кирило Андрійович

8-В

Задорожна Л.І.

 

 

Англійська мова

 

 

 

Призове місце

П.І.Б. учня

клас

П.І.Б. вчителя

11 класи

І

Алфер’єв Кирило Васильович

11-А

Лапшина О.М.

 

І

Антонова Євгенія Анатоліївна

11-А

Москалюк М.Б.

 

ІІ

Черніченко Маргарита Павлівна

11-А

Москалюк М.Б.

 

ІІ

Зинов’єва Юлія Сергіївна

11-А

Лапшина О.М.

 

ІІІ

Чавдар Олександр Сергійович

11-А

Москалюк М.Б.

 

ІІІ

Соловко Єва Вадимівна

11-А

Лапшина О.М.

 

10 класи

І

Воєвицький Віктор Сергійович

10-В

Дубей Т.С.

 

І

Дупанова Анастасія Гаррівна

10-Б

Рудик В.З.

 

ІІ

Ігнатенко Валерія Олегівна

10-Б

Рудик В.З.

 

ІІІ

Глущенко Катерина Олександрівна

10-А

Алексєєва Л.Л.

 

9 класи

І

Кальчик Лєда Сергіївна

9-В

Колесниченко Н.В.

 

І

Чумаченко Анна Кирилівна

9-А

Власенко Л.В.

 

ІІ

Захаревич Софія Ігорівна

9-Б

Лях С.І.

 

ІІ

Москвичова Марія Станіславівна

9-А

Власенко Л.В.

 

ІІІ

Меламед Лія Олександрівна

9-А

Колесниченко Н.В.

 

8 класи

І

Ігліна Анастасія Валеріївна

8-Б

Волинська Т.І.

 

І

Бухало Ярослав Володимирович

8-В

Волинська Т.І.

 

ІІ

Кожухар Іван Вадимович

8-В

Михайлова І.В.

 

ІІІ

Широка Дар’я Володимирівна

8-В

Волинська Т.І.

 

ІІІ

Мішуліна Єлизавета Сергіївна

8-Б

Михайлова І.В.


Информация к новости
  • Просмотров: 79
  • Автор: security
  • Дата: 25-10-2018, 12:11
25-10-2018, 12:11

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Організувати та провести у 2018/2019 навчальному році ІІ (міський) етап учнівських олімпіад з наступних базових та спеціальних дисциплін у такі терміни:

№ з/п

Дата

проведення олімпіад

Назва навчальної дисципліни, з якої проводиться олімпіада

Клас

Час проведення

/год./ олімпіади

Навчально-виховний заклад, на базі якого проводиться олімпіада

Відповідальний за проведення олімпіади

(керівник ЗНЗ,

керівник МПМК)

1.

04.11.18

Вс

Англійська мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Колесніченко Н.В.

2.

04.11.18

Вс

Німецька мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 16

Каражеков Д.І.,

Ботня І.Д.

3.

04.11.18

Вс

Французька мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 16

Каражеков Д.І.,

Ботня І.Д.

4.

 

09.11.18

Пт.

Екологія

10-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Тарас В.С.

5.

10.11.18

Сб

Астрономія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Сидоренко А.М.

6.

10.11.18

Сб

Українська мова та література

7-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Проценко О.М.

7.

11.11.18

Вс

Біологія

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Тарас В.С.

8.

15.11.18

Чт

Економіка

9-11

15.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Дерменжі Н.Г.,

Бельська Г.М.

9.

16.11.18

Пт

Правознавство

9-11

15.00

СЗНЗ № 1

ДудченкоД.І.,

Єніш О.В.

10.

18.11.18

Вс

Історія

 

8-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Єніш О.В.

11.

23.11.18

Пт

Інформаційні технології

9-11

15.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Іванов О. В.,

Рященко О.І.

12.

24.11.18

Сб

Російська мова та зарубіжна література

9-11

09.00

СЗНЗ№ 1

Дудченко Д.І.,

Велева Н.І.

13.

25.11.18

Вс

Фізика

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Сидоренко А.М.

14.

30.11.18

Пт

Інформатика

8-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Іванов О.В.,

Рященко О.І.

15.

01.12.18

02.12.18

Трудове навчання

 

9-11

09.30

ЗНЗ № 3

Бондаренко П. М.,

Максименко Н.О.,

Арсентьєва О. М.,

16.

08.12.18

Сб

Математика

6-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д. І.,

Супряга Н. В.,

Мігов В. І.

17.

01.12.17

Сб

Географія

7-11

09.00

СЗНЗ№1

Дудченко Д.І.,

Дерменжі Н.І.

18.

02.12.18

Вс

Хімія

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

ШевченкоТ.І.,

 

4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Заявки на участь у міських олімпіадах надати до Будинку вчителя (Горєловій О.В.) не пізніше 03.11.2018 року (додаток 2 наказу ВОІМР від 02.10.2018р. № 259-з).

4.2 Звіти про проведення І-ІІ етапів олімпіад надати до Будинку вчителя (Горєловій О.В.) не пізніше 18.12.2018 року (додаток 3 наказу ВОІМР від 02.10.2018р. № 259-з).
Информация к новости
  • Просмотров: 65
  • Автор: security
  • Дата: 17-10-2018, 19:38
17-10-2018, 19:38

Шкільний (відбірковий етап) всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в СЗЗСО№1

Категория: Наши достижения / Спортивные достижения

З метою патріотичного виховання молоді та в рамках шкільного відбіркового туру всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») в СЗЗСО№1 ім. О.В.Суворова пройшов спортивно-розважальний захід «Козацькі забави», приурочений до Дня Українського козацтва та вибору учасників до шкільного рою «Соколи».

«Козацькі забави» проводились серед хлопців 6-8 класів, які змагалися не тільки в силових конкурсах, а й вправлялись в кмітливості та ерудиції. За кожну команду активно вболівала група підтримки. Щоб підняти «бойових дух» та зарядити гарним настроєм наших козаків, дівчата танцювали, грали на саксофоні, демонстрували гімнастичні етюди, загалом заряджали позитивною енергетикою та налаштовували хлопців на перемогу.

Організаторами шкільного етапу були: ЗД з ВР, відповідальний по школі за організацію дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») - Гаврюшкіна О.Ф., педагог-організатор - Дубська Н.В. та вчителі фізичної культури: Грибкова Л.П., Кукуруза М.Ф., Михайлін М.В.

Ключовим моментом заходу стала передача ройової хорогви від ройового «Соколів» 2016-2018 рр. Шатиленко Михайла до майбутнього ройового – Мельниченко Максима.

Загалом не тільки учасники, а й всі гості свята отримали позитивний емоційний заряд, якого вистачить аж до всеукраїнського етапу дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»).

 

Дубська Н.В.

Информация к новости
  • Просмотров: 327
  • Автор: security
  • Дата: 25-09-2018, 19:13
25-09-2018, 19:13

Бобер 2018

Категория: Наши достижения / Международные конкурсы

 

Бобер 2018

  

Напоминаем, что международный конкурс по информатике и компьютерной грамотности "Бобер-2018" будет проводиться 11-13 ноября 2018 г. Приглашаются все желающие 2-11 классов. С условиями проведения  конкурса и с заданиями предыдущих годов можно познакомиться на сайте http://bober.net.ua 
   Все желающие до 29 октября должны подойти в кабинет информатики №61 к Ростиславу Владимировичу Дащенко для подачи заявки.

Информация к новости
  • Просмотров: 1189
  • Автор: security
  • Дата: 8-06-2018, 14:28
8-06-2018, 14:28

Всеукраинский научно-практический семинар 7 мая 2018 г.

Категория: Наши достижения / Семинары

7 мая 2018 г. состоялся в СОШ №1 Всеукраинский научно-практический семинар "Социализация учителя, как основа успешной социализации одаренных учеников"


 

Назад Вперед