Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
  • Просмотров: 518
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:23
8-11-2019, 22:23

СКЛАД ЖУРІ та ГРАФІК проведення засідань секцій І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів МАН міста Ізмаїл 2019

Категория: Наши достижения / МАН

Наукове відділення

Секції

Дата та час проведення 

Члени журі

Місце проведення засідання

Фізики і астрономії

1.Теоретична фізика

2.Експериментальна фізика

3.Астрономія та астрофізика

4.Аерофізика

22 листопада

14.30

Сидоренко А.М., вчитель фізики ІПЛ

Македонський С.Т., вчитель фізики ІПЛ

Косоногова Т.Д., вчитель фізики СЗНЗ № 16

Коколова О.Д., вчитель фізики та астрономії ЗОШ № 8

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

Історії

1.Історія України

2.Археологія

3.Історичне краєзнавство

4.Етнологія

5.Всесвітня історія

19 листопада

15.00

Викладачі ІДГУ (за згодою)

Представники музею ім.А.В.Суворова(за згодою)

ІДГУ

(вул.Репіна, 12)

Науки про Землю

1.Географія та ландшафтознавство

2.Геологія, геохімія, мінералогія

3.Кліматологія та метеорологія

4.Гідрологія

20 листопада

14.30

Дерменжі Н.І., вчитель географії СЗНЗ № 1;

Орловська Т.І., вчитель географії приватної школи «Стежинка»;

Богун Н.С., вчитель географії, методист СЮТ

СЗОШ № 1

(вул Шкільна, 57)

Філософія та суспільствознавство

1.Філософія

2.Соціологія

3.Правознавство

4.Теологія, релігієзнавство та історія релігії.

5.Педагогіка

6.Журналістика

19 листопада

15.00

Викладачі ІДГУ (за згодою);

Картелян О.(за згодою);

Бобровська Т.Д.(за згодою)

 

ІДГУ

(вул.Рєпіна,12)

Економіка

1.Економічна теорія та історія економічної думки.

2. Мікроекономіка та макроекономіка

3.Фінанси , грошовий обіг і кредит

21 листопада

14.30

Викладачі ІІВТ (за згодою)

 

ІІВТ

(вул.Героїв Сталінграду,45-47)

Технічні науки

1.Технологічні процеси та перспективні технології

2.Електроніка та приладобудування

3.Матеріалознавство

4.Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

5.Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

6.Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

7.Науково-технічна творчість та винахідництво.

 

18 листопада

15.00

 

Петрусенко О.Ф., керівник гуртка «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» СЮТ;

Шевченко В.М., керівник гуртка «Судномоделювання» СЮТ;

Петров І.О., керівник гуртка «Авіамоделювання» СЮТ

 

Станція юних техніків (вул.І.Франка, 7)

Комп’ютерні науки

1.Комп’ютерні системи та мережі

2.Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

3.Технології програмування

4.Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

5.Internet-технології та WEB-дизайн

6.Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

22 листопада

14.30

 

Іванов О.В., вчитель інформатики ІПЛ;

Шаріфов А.А., вчитель інформатики ІПЛ;

Рященко О.І., вчитель інформатики ЗОШ № 10;

Викладачі ДІНУ ОМА(за згодою)

 

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

 

Математики

1.Математика

2.Прикладна математика

3 Математичне моделювання

22 листопада

14.30

Супряга Н.В., вчитель математики ЗОШ № 8

Іордек О.С.. вчитель інформатики СЗОШ № 16

Викладачі ІДГУ (за згодою)

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

Хімії та біології

1.Загальна біологія

2.Біологія людини

3.Зоологія, ботаніка

4.Медицина

5.Валеологія

6.Психологія

7.Хімія

 

22 листопада

14.30

Сіраєва О.Г., директор ІПЛ;

Тарас В.С., вчитель біології ІПЛ;

Бучацька О.А., вчитель хімії СЗОШ № 1;

Шевченко Т.І., вчитель хімії ЗОШ № 9;

Лійц С.В., вчитель біології ЗОШ № 8;

Келембет О., практикуючий психолог (за згодою);

Викладачі ІІВТ (за згодою)

Викладачі медучилища (за згодою)

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

 

Мовознавства

1.Українська мова

2.Російська мова

3.Польська мова

4.Іспанська мова

5.Англійська мова

6.Німецька мова

7.Французька мова

19 листопада

15.00

Викладачі ІДГУ (за згодою)

ІДГУ

(вул. Репіна, 12)

Екології та аграрних наук

1.Лісознавство

2.Екологія

3.Охорона довкілля та раціональне природокористування

4.Агрономія

5.Ветеринарія та зоотехнія

6.Селекція та генетика

 

20 листопада

15.00

Філобок Л.І., в.о. директора СЮН;

Діденко А.С., зав.відділом природи Ізмаїльського історико- краєзнавчого музею «Придунав’я» (за згодою);

Викладачі ІАТК (за згодою)

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1.Українська література

2.Світова література

3.Фольклористика

4.Мистецтвознавство

5.Літературна творчість

19 листопада

15.00

Атаманчук І.І., директор Будинку вчителя

Викладачі ІДГУ (за згодою)

 

ІДГУ

(вул Репіна, 12)

Информация к новости
  • Просмотров: 53
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:21
8-11-2019, 22:21

Зміни у розкладі кабінетів на 09.11.2019р., 16.11.2019р., 30.11.2019р., 14.12.2019р.

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Информация к новости
  • Просмотров: 31
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:19
8-11-2019, 22:19

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Категория: Наши достижения / Олимпиады

з/п

Дата

проведення

олімпіад

Назва навчальної

дисципліни, з якої

проводиться

олімпіада

Клас

Час

проведенн

я

/год./

олімпіади

Освітній

заклад, на базі

якого

проводиться

олімпіада

Відповідальний

за проведення

олімпіади

(керівник ЗЗСО,

керівник

МПМК)

1

02.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Т.Шевченка

5-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

2

09.11.2019 суб.

Географія

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Дерменжі Н.І.

3

10.11.2019 нед.

Хімія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ШевченкоТ.І.

4

16.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Петра Яцика

1-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

5

17.11.2019 нед.

Біологія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

6

17.11.2019 нед.

Екологія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

7

23.11.2019 суб

Німецька мова

8-11

10.00

СЗОШ №16

Каражеков Д.І.

Ботня І.Д.

8

23.11.2019 суб

Фізика

8-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

9

24.11.2019 нед.

Ангійська мова

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

КолесніченкоН.В.

 

10

28.11.2019 чет.

Економіка

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Бельська Г.М.

11

28.11.2019 чет.

Інформаційні

технології

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

 

12

29.11.2019 п’ят.

Інформатика

8-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

13

30.11.2019 суб.

Французька мова

8-11

10.00

СЗОШ №11

Куріс Л.С.

14

30.11.2019 суб.

Українська мова та

література

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

15

01.12.2019 нед.

Історія

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Сніш О.В.

16

07.12.2019 суб.

Астрономія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

17

07.12.2019 суб.

08.12.2019 нед.

Трудове навчання

9-11

10.00

СЗОШ №3

Бондаренко П. М.

Максименко Н.О.

Арсентьєва О. М.

18

08.12.2019 нед.

Математика

6-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д. І.

Супряга Н. В.

Мігов В. І.

19

10.12.2019 вів.

Російська мова та

зарубіжна література

9-11

14.30

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Велева Н.І.

 

20

14.12.2019 суб.

Правознавство

9-11

10.00

СЗОШ №1

ДудченкоД.І.,

Сніш О.В.


Информация к новости
  • Просмотров: 164
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:49
6-11-2019, 21:49

Результати шкільної олімпіади з німецької мови 2019

Категория: Наши достижения / Олимпиады

11 класи

I місце

Лужанська М.Р. – 11-А – 61бал (вч. Макарова А.В.)

II місце

Ігнатенко В.О. – 11-Б - 52 бали (вч. Фастовець О.М.)

III місце

Зирянова О.В. – 11-А - 24 бали (вч. Макарова А.В.)
 

10 класи

I місце

Вовченко Г.О. – 10-В – 58 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Кулєшова А.І. – 10-В - 51бал (вч. Макарова А.В.)

III місце

Сиротенко А.Р. – 10-Б - 45 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

9 класи

I місце

Кіпар Анастасія – 9-В – 70,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Таран Діана – 9-А - 61,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Буланик Максим – 9-А – 61 бал (вч. Мірошніченко О.О.)

III місце

Швець Дар’я – 9-Б - 60 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

8 класи

I місце

Шинкарьов С.Ю. – 8-А – 35,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Безщастна К.Ю. – 8-А, 34,5 балів (вч. Макарова А.В.)

III місце

Колікова Ю.О. – 8-Б - 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Кунєва Т.Д. – 8-А – 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)
Вітаємо
Информация к новости
  • Просмотров: 71
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:44
6-11-2019, 21:44

Результати шкільної олімпіади з англійської мови 2019

Категория: Наши достижения / Олимпиады

11 класи

I місце – Воєвицький В.С. - 61,5 бали (вч. Дубей Т.С.)

Адаменко Д.В. – 60 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

II місце – Ігнатенко В.О. – 56,5 балів (вч. Рудик В.З.)

Новицький П.О. – 53,5 балів (вч. Дубей Т.С.)

III місце – Шкітіна І.О. – 50 балів (вч. Дубей Т.С.)

Сефер П.С. – 49,5 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

 

10 класи

I місце

Вовченко Галина – 10-В – 59 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

Кальчик Лєда – 10-В - 58,5 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

II місце

Білан Варвара – 10-В, 48,5 балів (вч. Лях С.І.)

Сиротенко Аліна – 10-Б - 48 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

III місце

Стойловський Іван – 10-А - 46,5 балів (вч. Власенко Л.В.) 
 
 

9 класи

I місце – Заносьєва А.А. - 54,5 бали (вч. Москалюк М.Б.)

Зав’ялова С.С. – 53 бали (вч. Кондрат Л.М.)

II місце – Широка Д. – 50 балів (вч. Волинська Т.І.)

Бухало Я.В. – 49 балів (вч. Волинська Т.І.)

III місце – Колисніченко М.М. – 48,5 балів (вч. Волинська Т.І.)

Кожухар І.В. – 48,5 балів (вч. Москалюк М.Б.)

Мішуліна Є.С. – 48 балів (вч. Хомякова І.П.)

 

8 класи

I місце – Безщастна Ксенія - 8-А - 51 бал (вч. Волкова О.В.)

Тєхова Марія – 8-А – 50,5 балів (вч. Бурлакова В.В.)

II місце – Іванов Андрій – 8-Б – 49,5 балів (вч. Волкова О.В.)

III місце – Дубенчук Тимофій – 8-Б – 45,5 балів (вч. Волкова О.В.)

 
Вітаємо!
Информация к новости
  • Просмотров: 55
  • Автор: security
  • Дата: 22-10-2019, 21:34
22-10-2019, 21:34

Чемпионат города по лёгкой атлетике посвящённый памяти мастера спорта Александра Чадаева 18 10 2019

Категория: Наши достижения / Спортивные достижения

18.10.2019г в 12.00 на центральном стадионе был проведён чемпионат города по лёгкой атлетике 
Атанасова Никольпосвящённый памяти мастера спорта Александра Чадаева. Где принимали участие дети: 2007, 2008, 2009, 2010 года рождения. Команда нашей школы стала призёрами чемпионата.
Греков Владислав - бег (60м)-9,5с-3 место
Козаченко Алина - бег (60м)-8,7с-2 место
Михайловская Анастосия - бег (30м)-5,2с-1 место
Немков Александр
Паранина Кира
Подгорный Никита - бег (30м)-5,1с-1 место
бег(500м)-1 место
Пойда Диана - бег (60м)-8,8м-1 место
бег (500м)-1 место
Рогозянский Владислав - бег (60м)-9,0с-1 место
бег (500м)-2 место
Сахаудинова Амалия - бег (30м)-5,3с-2 место
бег (500м)-2 место
Тимофеева Виктория
Фокина Дана - бег (30м)-5,6с-2 место.
Информация к новости
  • Просмотров: 43
  • Автор: security
  • Дата: 22-10-2019, 20:15
22-10-2019, 20:15

Вебінар 28 жовтня 2019 р. о 11.00 год каб. 61

Категория: Наши достижения / Семинары


Информация к новости
  • Просмотров: 20
  • Автор: security
  • Дата: 11-10-2019, 09:47
11-10-2019, 09:47

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

Назад Вперед