Главная > МАН > СКЛАД ЖУРІ та ГРАФІК проведення засідань секцій І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів МАН міста Ізмаїл 2019

СКЛАД ЖУРІ та ГРАФІК проведення засідань секцій І етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів –членів МАН міста Ізмаїл 2019


8-11-2019, 22:23. Разместил: security

Наукове відділення

Секції

Дата та час проведення 

Члени журі

Місце проведення засідання

Фізики і астрономії

1.Теоретична фізика

2.Експериментальна фізика

3.Астрономія та астрофізика

4.Аерофізика

22 листопада

14.30

Сидоренко А.М., вчитель фізики ІПЛ

Македонський С.Т., вчитель фізики ІПЛ

Косоногова Т.Д., вчитель фізики СЗНЗ № 16

Коколова О.Д., вчитель фізики та астрономії ЗОШ № 8

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

Історії

1.Історія України

2.Археологія

3.Історичне краєзнавство

4.Етнологія

5.Всесвітня історія

19 листопада

15.00

Викладачі ІДГУ (за згодою)

Представники музею ім.А.В.Суворова(за згодою)

ІДГУ

(вул.Репіна, 12)

Науки про Землю

1.Географія та ландшафтознавство

2.Геологія, геохімія, мінералогія

3.Кліматологія та метеорологія

4.Гідрологія

20 листопада

14.30

Дерменжі Н.І., вчитель географії СЗНЗ № 1;

Орловська Т.І., вчитель географії приватної школи «Стежинка»;

Богун Н.С., вчитель географії, методист СЮТ

СЗОШ № 1

(вул Шкільна, 57)

Філософія та суспільствознавство

1.Філософія

2.Соціологія

3.Правознавство

4.Теологія, релігієзнавство та історія релігії.

5.Педагогіка

6.Журналістика

19 листопада

15.00

Викладачі ІДГУ (за згодою);

Картелян О.(за згодою);

Бобровська Т.Д.(за згодою)

 

ІДГУ

(вул.Рєпіна,12)

Економіка

1.Економічна теорія та історія економічної думки.

2. Мікроекономіка та макроекономіка

3.Фінанси , грошовий обіг і кредит

21 листопада

14.30

Викладачі ІІВТ (за згодою)

 

ІІВТ

(вул.Героїв Сталінграду,45-47)

Технічні науки

1.Технологічні процеси та перспективні технології

2.Електроніка та приладобудування

3.Матеріалознавство

4.Авіа-та ракетобудування, машинобудування і робототехніка

5.Інформаційно-телекомунікаційні системи та технології

6.Екологічно безпечні технології та ресурсозбереження

7.Науково-технічна творчість та винахідництво.

 

18 листопада

15.00

 

Петрусенко О.Ф., керівник гуртка «Юні конструктори приладів радіоелектроніки» СЮТ;

Шевченко В.М., керівник гуртка «Судномоделювання» СЮТ;

Петров І.О., керівник гуртка «Авіамоделювання» СЮТ

 

Станція юних техніків (вул.І.Франка, 7)

Комп’ютерні науки

1.Комп’ютерні системи та мережі

2.Безпека інформаційних та телекомунікаційних систем

3.Технології програмування

4.Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту

5.Internet-технології та WEB-дизайн

6.Мультимедійні системи, навчальні та ігрові програми

22 листопада

14.30

 

Іванов О.В., вчитель інформатики ІПЛ;

Шаріфов А.А., вчитель інформатики ІПЛ;

Рященко О.І., вчитель інформатики ЗОШ № 10;

Викладачі ДІНУ ОМА(за згодою)

 

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

 

Математики

1.Математика

2.Прикладна математика

3 Математичне моделювання

22 листопада

14.30

Супряга Н.В., вчитель математики ЗОШ № 8

Іордек О.С.. вчитель інформатики СЗОШ № 16

Викладачі ІДГУ (за згодою)

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

Хімії та біології

1.Загальна біологія

2.Біологія людини

3.Зоологія, ботаніка

4.Медицина

5.Валеологія

6.Психологія

7.Хімія

 

22 листопада

14.30

Сіраєва О.Г., директор ІПЛ;

Тарас В.С., вчитель біології ІПЛ;

Бучацька О.А., вчитель хімії СЗОШ № 1;

Шевченко Т.І., вчитель хімії ЗОШ № 9;

Лійц С.В., вчитель біології ЗОШ № 8;

Келембет О., практикуючий психолог (за згодою);

Викладачі ІІВТ (за згодою)

Викладачі медучилища (за згодою)

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

 

Мовознавства

1.Українська мова

2.Російська мова

3.Польська мова

4.Іспанська мова

5.Англійська мова

6.Німецька мова

7.Французька мова

19 листопада

15.00

Викладачі ІДГУ (за згодою)

ІДГУ

(вул. Репіна, 12)

Екології та аграрних наук

1.Лісознавство

2.Екологія

3.Охорона довкілля та раціональне природокористування

4.Агрономія

5.Ветеринарія та зоотехнія

6.Селекція та генетика

 

20 листопада

15.00

Філобок Л.І., в.о. директора СЮН;

Діденко А.С., зав.відділом природи Ізмаїльського історико- краєзнавчого музею «Придунав’я» (за згодою);

Викладачі ІАТК (за згодою)

 

Ізмаїльський політехнічний ліцей (пр.Суворова, 53)

Літературознавства, фольклористики та мистецтвознавства

1.Українська література

2.Світова література

3.Фольклористика

4.Мистецтвознавство

5.Літературна творчість

19 листопада

15.00

Атаманчук І.І., директор Будинку вчителя

Викладачі ІДГУ (за згодою)

 

ІДГУ

(вул Репіна, 12)


Вернуться назад