Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
  • Просмотров: 78
  • Автор: security
  • Дата: 19-03-2018, 16:05
19-03-2018, 16:05

Всеукраинская олимпиада по ИКТ и информатике 2017

Категория: Наши достижения / Олимпиады

 Поздравляем призеров
 
I (школьного) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ

I м. - Лапшин Б. 10-А кл.
II м. - Безсонов Н. 10-Б кл. 
IІІ м. - Баева Н. 10-В кл.
 по информатике
I м. - Страшилин В. 9-В кл.

II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ

II м. - Лапшин Б. 10-А кл.
 
II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по
информатике
II м. - Страшилин В. 9-В кл.
 

Всеукраинская олимпиада по ИКТ и информатике 2017

 

Всеукраинская олимпиада по ИКТ и информатике 2017

 

 
Информация к новости
  • Просмотров: 56
  • Автор: security
  • Дата: 31-12-2017, 21:47
31-12-2017, 21:47

Поздравляем

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Поздравляем

 

Информация к новости
  • Просмотров: 60
  • Автор: security
  • Дата: 20-12-2017, 17:03
20-12-2017, 17:03

Підсумки олімпіад з предметів природничо-математичного циклу - 2017

Категория: Наши достижения / Олимпиады

 Вітаємо переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів

природничо-математичного циклу - 2017 р.
 

1.1. з математики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Перцатій

Олексій Русланович

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

І

2

Видобора

Пилип Сергійович

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

І

3

Магдалінчук

Артем Романович

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

ІІ

4

Ігнатенко

Валерія Олегівна

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

І

 

1.2.з інформатики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Страшилін

В`ячеслав В`ячеславович

Дащенко

Ростислав Володимирович

ІІ

 

1.3. з інформаційних технологій

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Лапшин

Богдан Романович

Дащенко

Ростислав Володимирович

ІІ

 

1.4.з географії

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Князян

Кирило Андрійович

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІ

2

Ніколішина

Яна Вадимівна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІІ

3

Кальчик

Лєда Сергіївна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

І

4

Вовченко

Галина Олегівна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІ

5

Усатенко

Тетяна Віталіївна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

І

6

Зінов’єва

Юлія Сергіївна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІ

 

1.5. з біології

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

10

1

Зінов’єва

Юлія Сергіївна

Курділь

Юрій Юрійович

ІІІ

9

2

Зирякова

Олена Владиславівна

Курділь

Юрій Юрійович

ІІІ

 

 
Информация к новости
  • Просмотров: 409
  • Автор: security
  • Дата: 6-04-2016, 18:17
6-04-2016, 18:17

Поздравляем - 2016 ИКТ

Категория: Наши достижения / Олимпиады

 Поздравляем призеров
 
I (школьного) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ
(информатика)
I м. - Поливенко Н. 10-А кл.
II м. - Парасинчук В. 10-А кл. 
I м. - Зыбин Д. 11-Б кл.
II м. - Бамбуляк А. 11-А кл.

II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ
(информатика)
II м. - Зыбин Д. 11-Б кл.
II м. - Поливенко Н. 10-А кл.

руководитель - учитель информатики Дащенко Р.В.
Информация к новости
  • Просмотров: 445
  • Автор: security
  • Дата: 22-03-2016, 16:01
22-03-2016, 16:01

Поздравляем - 2016

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Поздравляем - 2016

 

Поздравляем - 2016

 

Поздравляем - 2016

 

Информация к новости
  • Просмотров: 399
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:13
23-01-2016, 17:13

Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями 2013 – 2014р. вчителів української філології та суспільнознавчих дисциплін

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями 2013 – 2014р.

вчителів української філології та суспільнознавчих дисциплін

Конкурс

Тур

Прізвище учня

Прізвище вчителя

Клас

Місце

Конкурс ім. Т.Шевченка

(твір)

міський

Алферєв К.

Юдєнцев  О.

Вєлікова О.

Сербінова А.

Проценко О.М.

Саломаха Т.М.

Романовська С.Л.

Сепчева О.Я.

6

7

9

10

ІІІ

ІІ

І

ІІІ

Конкурс ім.

П. Яцика

міський

Дупанова А.

Бошкова В.

Шкітіна І.

Юдєнцев  О.

Вебер К.

Ніколаєв М.

Зирянова М.

Сепчева О.Я.

Келембет О.Д.

Саломаха Т.М.

Саломаха Т.М.

Сепчева О.Я.

Сепчева О.Я.

Проценко О.М

 

5

5

5

7

8

10

11

І

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІI

 

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

( творча робота )

міський

Зирянова М.

Проценко О.М.

11

І

Історичний турнір

міський

Маєвський В., Паппель Д.

Вєвіков С., Марінова О.

Дятлов О., Ромашок Н.

Усенко О.М.

9

І

МАН

правознавство

міський

Парасківа І.

Пінчук А.

Гончарова Ю.В.

9

І

МАН

економіка

міський

Квасникова О., Лебеденко Є.

Бєльська  Г. М.

11

ІІ, ІІІ

Олімпіада

 

Українська філологія

         

міський

Ніколаєв М.

Сепчева  О.Я.

10

ІІІ

Зирянова М.

Проценко О.М.

11

І

Мітіч К.

Проценко О.М

11

ІІ

обласний

Зирянова М. Мітіч К.

 

Проценко О.М

11

ІІІ

Історія

 

 

міський

Травіна М.

Усенко О.М..

8

ІІІ

Маєвський В.

Усенко О.М

9

ІІ

Лебеденко Є., Заєць К.

Нестерова О.В.

11

І,ІІ

обласний

Лебеденко Є.

Нестерова О.В.

11

ІІІ

Правознавство

міський

Патлатюк Ю.

Нестерова О.В.

10

ІІІ

Петрова Д.

Нестерова О.В.

11

ІІІ

Економіка

міський

Зирянова М.

Дьяченко Д.

Москвічов І.

Бєльська Г.М.

11

І

ІІ

ІІІ

             

 

Информация к новости
  • Просмотров: 281
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:12
23-01-2016, 17:12

Поздравляем

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Поздравляем
Информация к новости
  • Просмотров: 267
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:11
23-01-2016, 17:11

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КАФЕДРИ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦІПЛИН 2013-2014 н.р.

Категория: Наши достижения / Олимпиады

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

 ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

КАФЕДРИ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦІПЛИН

2013-2014 н.р.

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня- переможця

П.І.Б. вчителя

6

IІІ

Василенко Олександру

Македонська С.І.

6

IІІ

Крамаренка Віталія

Македонська С.І.

8

IІІ

Бутенко Олена

Макарова А.М.

 

 

 

 

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

Юденцева Олексія

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

8 клас

ІІІ

Євтехову Олександру

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

9 клас

     І

Романюк Надію

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

10 клас

І

Токатли Вікторію

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

 

І

Сербінову Аллу

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

 

ІІ

Ніколаєва Микиту

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

11 клас

І

Мітіч Крістіну

СЗНЗ№ 1

Дерменжі Н. Г.

 

Переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

ІІІ

Воронову Вікторію

СЗНЗ № 1

Отрощенко А. М.

 

           

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з  інформаційних технологій, учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

ІІІ

Сурмило Артема

СЗНЗ № 1

Дащенко Р. В.

11 клас

ІІІ

Тєхова Олексія

СЗНЗ № 1

Дащенко Р. В.

 

 

Щира подяка вчителям, що підготували учнів

 - призерів міських олімпіад!!!

Назад Вперед