Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
  • Просмотров: 43
  • Автор: security
  • Дата: Сегодня, 10:01
Сегодня, 10:01

Зміни в розкладі 2018

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Розпорядження

по СЗЗСО №1 ім.О.В.Суворова

від 02.11.2018 р.

У зв’язку з проведенням ІІ (міських) етапів олімпіад з ряду предметів, конкурсів на базі СЗЗСО №1 ім.О.В.Суворова:

1.ІІ (міський) етап предметних олімпіад, конкурсів проводити в каб. 21 -28.

 

2.Внести зміни в розклад кабінетів в суботу (10.11, 17.11, 01.12, 08.12. 2018 р.):


 

Субота

10 листопада

ПІО вчителя

1

2

3

4

5

6

11А 30

11В 30

11Б 30

 

 

 

Бучацький В.Л.

9А 31

11Б 31

9В 31

11В 31

9Б 31

11А 31

Отрощенко А.М.

10В 53

9Б 53

9А 53

9В 53

10А 53

10Б 53

Курділь Ю.Ю.

8В 16

8А 16

9Б 16

9А 16

8Б 16

9В 16

Дерменжі Н.І.

 

 

8Б 51

11Б 51

8В 51

 

Кунчева Н.В

9Б 13

9В 13

 

10Б 13

9А 13

 

Кирпичова Н.М.

9В 12

 

11А 12

8В 12

 

 

Ганєва А.І.

 

 

 

10А 15

10Б 15

10В 15

Негоіца С.І.

 

 

 

 

11В 9

 

Романовска С.Л.

11В 10

10А 10

10Б 10

10В 10

11А 10

11Б 10

Чередниченко Ю.Г.

 

 

 

3.Внести зміни до розкладу дзвінків на четвер і п’ятницю (15.11, 16.11.18 р.)

1.8.30 – 9.15

2.9.25 – 10.10

3.10.30 – 11.15

4.11.30 – 12.15

5.12.30 - 13.00

6.13.05 – 13.35

7.13.40 – 14.10

 

 

 

4.Класним керівникам 1 – 11 класів ознайомити учнів зі змінами кабінетів та дзвінків.

 

Адміністрація

Информация к новости
  • Просмотров: 154
  • Автор: security
  • Дата: 26-10-2018, 19:49
26-10-2018, 19:49

Результати шкільного туру олімпіади з іноземних мов 2018

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Німецька мова

 

Призове місце

П.І.Б. учня

клас

П.І.Б. вчителя

11 класи

І

Зинов’єва Юлія Сергіївна

11-А

Макарова А.В.

 

І

Алфер’єв Кирило Васильович

11-А

 

ІІ

Дубенко Ксенія Сергіївна

11-В

 

ІІІ

Василенко Олександра Володимирівна

11-А

 

10 класи

І

Ігнатенко Валерія Олегівна

10-Б

Макарова А.В.

 

ІІ

Ігнатенко Олена Олегівна

10-Б

 

ІІ

Марінова Олеся Романівна

10-Б

 

ІІІ

Лужанська Марія Романівна

10-А

 

9 класи

І

Кулєшова Анна Ігорівна

9-В

Макарова А.В.

 

ІІ

Москвичова Марія Станіславівна

9-А

 

 

ІІ

Кальчик Лєда Сергіївна

9-В

Фастовець О.М.

 

ІІІ

Мийнова Амелія Ігорівна

9-А

Макарова А.В.

 

8 класи

І

Перванюк Василь Васильович

8-Б

Задорожна Л.І.

 

І

Таран Діана Іванівна

8-А

Мирошниченко О.О.

 

ІІ

Кулик Володимир Володимирович

8-А

 

ІІІ

Князян Кирило Андрійович

8-В

Задорожна Л.І.

 

 

Англійська мова

 

 

 

Призове місце

П.І.Б. учня

клас

П.І.Б. вчителя

11 класи

І

Алфер’єв Кирило Васильович

11-А

Лапшина О.М.

 

І

Антонова Євгенія Анатоліївна

11-А

Москалюк М.Б.

 

ІІ

Черніченко Маргарита Павлівна

11-А

Москалюк М.Б.

 

ІІ

Зинов’єва Юлія Сергіївна

11-А

Лапшина О.М.

 

ІІІ

Чавдар Олександр Сергійович

11-А

Москалюк М.Б.

 

ІІІ

Соловко Єва Вадимівна

11-А

Лапшина О.М.

 

10 класи

І

Воєвицький Віктор Сергійович

10-В

Дубей Т.С.

 

І

Дупанова Анастасія Гаррівна

10-Б

Рудик В.З.

 

ІІ

Ігнатенко Валерія Олегівна

10-Б

Рудик В.З.

 

ІІІ

Глущенко Катерина Олександрівна

10-А

Алексєєва Л.Л.

 

9 класи

І

Кальчик Лєда Сергіївна

9-В

Колесниченко Н.В.

 

І

Чумаченко Анна Кирилівна

9-А

Власенко Л.В.

 

ІІ

Захаревич Софія Ігорівна

9-Б

Лях С.І.

 

ІІ

Москвичова Марія Станіславівна

9-А

Власенко Л.В.

 

ІІІ

Меламед Лія Олександрівна

9-А

Колесниченко Н.В.

 

8 класи

І

Ігліна Анастасія Валеріївна

8-Б

Волинська Т.І.

 

І

Бухало Ярослав Володимирович

8-В

Волинська Т.І.

 

ІІ

Кожухар Іван Вадимович

8-В

Михайлова І.В.

 

ІІІ

Широка Дар’я Володимирівна

8-В

Волинська Т.І.

 

ІІІ

Мішуліна Єлизавета Сергіївна

8-Б

Михайлова І.В.


Информация к новости
  • Просмотров: 80
  • Автор: security
  • Дата: 25-10-2018, 12:11
25-10-2018, 12:11

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Організувати та провести у 2018/2019 навчальному році ІІ (міський) етап учнівських олімпіад з наступних базових та спеціальних дисциплін у такі терміни:

№ з/п

Дата

проведення олімпіад

Назва навчальної дисципліни, з якої проводиться олімпіада

Клас

Час проведення

/год./ олімпіади

Навчально-виховний заклад, на базі якого проводиться олімпіада

Відповідальний за проведення олімпіади

(керівник ЗНЗ,

керівник МПМК)

1.

04.11.18

Вс

Англійська мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Колесніченко Н.В.

2.

04.11.18

Вс

Німецька мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 16

Каражеков Д.І.,

Ботня І.Д.

3.

04.11.18

Вс

Французька мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 16

Каражеков Д.І.,

Ботня І.Д.

4.

 

09.11.18

Пт.

Екологія

10-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Тарас В.С.

5.

10.11.18

Сб

Астрономія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Сидоренко А.М.

6.

10.11.18

Сб

Українська мова та література

7-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Проценко О.М.

7.

11.11.18

Вс

Біологія

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Тарас В.С.

8.

15.11.18

Чт

Економіка

9-11

15.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Дерменжі Н.Г.,

Бельська Г.М.

9.

16.11.18

Пт

Правознавство

9-11

15.00

СЗНЗ № 1

ДудченкоД.І.,

Єніш О.В.

10.

18.11.18

Вс

Історія

 

8-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Єніш О.В.

11.

23.11.18

Пт

Інформаційні технології

9-11

15.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Іванов О. В.,

Рященко О.І.

12.

24.11.18

Сб

Російська мова та зарубіжна література

9-11

09.00

СЗНЗ№ 1

Дудченко Д.І.,

Велева Н.І.

13.

25.11.18

Вс

Фізика

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Сидоренко А.М.

14.

30.11.18

Пт

Інформатика

8-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Іванов О.В.,

Рященко О.І.

15.

01.12.18

02.12.18

Трудове навчання

 

9-11

09.30

ЗНЗ № 3

Бондаренко П. М.,

Максименко Н.О.,

Арсентьєва О. М.,

16.

08.12.18

Сб

Математика

6-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д. І.,

Супряга Н. В.,

Мігов В. І.

17.

01.12.17

Сб

Географія

7-11

09.00

СЗНЗ№1

Дудченко Д.І.,

Дерменжі Н.І.

18.

02.12.18

Вс

Хімія

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

ШевченкоТ.І.,

 

4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Заявки на участь у міських олімпіадах надати до Будинку вчителя (Горєловій О.В.) не пізніше 03.11.2018 року (додаток 2 наказу ВОІМР від 02.10.2018р. № 259-з).

4.2 Звіти про проведення І-ІІ етапів олімпіад надати до Будинку вчителя (Горєловій О.В.) не пізніше 18.12.2018 року (додаток 3 наказу ВОІМР від 02.10.2018р. № 259-з).
Информация к новости
  • Просмотров: 126
  • Автор: security
  • Дата: 19-03-2018, 16:05
19-03-2018, 16:05

Всеукраинская олимпиада по ИКТ и информатике 2017

Категория: Наши достижения / Олимпиады

 Поздравляем призеров
 
I (школьного) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ

I м. - Лапшин Б. 10-А кл.
II м. - Безсонов Н. 10-Б кл. 
IІІ м. - Баева Н. 10-В кл.
 по информатике
I м. - Страшилин В. 9-В кл.

II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ

II м. - Лапшин Б. 10-А кл.
 
II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по
информатике
II м. - Страшилин В. 9-В кл.
 

Всеукраинская олимпиада по ИКТ и информатике 2017

 

Всеукраинская олимпиада по ИКТ и информатике 2017

 

 
Информация к новости
  • Просмотров: 74
  • Автор: security
  • Дата: 31-12-2017, 21:47
31-12-2017, 21:47

Поздравляем

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Поздравляем

 

Информация к новости
  • Просмотров: 91
  • Автор: security
  • Дата: 20-12-2017, 17:03
20-12-2017, 17:03

Підсумки олімпіад з предметів природничо-математичного циклу - 2017

Категория: Наши достижения / Олимпиады

 Вітаємо переможців

ІІ (міського) етапу Всеукраїнських олімпіад з предметів

природничо-математичного циклу - 2017 р.
 

1.1. з математики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Перцатій

Олексій Русланович

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

І

2

Видобора

Пилип Сергійович

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

І

3

Магдалінчук

Артем Романович

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

ІІ

4

Ігнатенко

Валерія Олегівна

Пінаєва

Тетяна Дмитрівна

І

 

1.2.з інформатики

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Страшилін

В`ячеслав В`ячеславович

Дащенко

Ростислав Володимирович

ІІ

 

1.3. з інформаційних технологій

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Лапшин

Богдан Романович

Дащенко

Ростислав Володимирович

ІІ

 

1.4.з географії

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

1

Князян

Кирило Андрійович

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІ

2

Ніколішина

Яна Вадимівна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІІ

3

Кальчик

Лєда Сергіївна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

І

4

Вовченко

Галина Олегівна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІ

5

Усатенко

Тетяна Віталіївна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

І

6

Зінов’єва

Юлія Сергіївна

Дерменжи

Надія Ігнатівна

ІІ

 

1.5. з біології

з/п

ПІБ учня

ПІБ вчителя

Місце

10

1

Зінов’єва

Юлія Сергіївна

Курділь

Юрій Юрійович

ІІІ

9

2

Зирякова

Олена Владиславівна

Курділь

Юрій Юрійович

ІІІ

 

 
Информация к новости
  • Просмотров: 431
  • Автор: security
  • Дата: 6-04-2016, 18:17
6-04-2016, 18:17

Поздравляем - 2016 ИКТ

Категория: Наши достижения / Олимпиады

 Поздравляем призеров
 
I (школьного) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ
(информатика)
I м. - Поливенко Н. 10-А кл.
II м. - Парасинчук В. 10-А кл. 
I м. - Зыбин Д. 11-Б кл.
II м. - Бамбуляк А. 11-А кл.

II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ
(информатика)
II м. - Зыбин Д. 11-Б кл.
II м. - Поливенко Н. 10-А кл.

руководитель - учитель информатики Дащенко Р.В.
Информация к новости
  • Просмотров: 468
  • Автор: security
  • Дата: 22-03-2016, 16:01
22-03-2016, 16:01

Поздравляем - 2016

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Поздравляем - 2016

 

Поздравляем - 2016

 

Поздравляем - 2016

 

Назад Вперед