» » » Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році
Информация к новости
  • Просмотров: 9
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:19
8-11-2019, 22:19

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Категория: Наши достижения / Олимпиады

з/п

Дата

проведення

олімпіад

Назва навчальної

дисципліни, з якої

проводиться

олімпіада

Клас

Час

проведенн

я

/год./

олімпіади

Освітній

заклад, на базі

якого

проводиться

олімпіада

Відповідальний

за проведення

олімпіади

(керівник ЗЗСО,

керівник

МПМК)

1

02.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Т.Шевченка

5-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

2

09.11.2019 суб.

Географія

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Дерменжі Н.І.

3

10.11.2019 нед.

Хімія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ШевченкоТ.І.

4

16.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Петра Яцика

1-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

5

17.11.2019 нед.

Біологія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

6

17.11.2019 нед.

Екологія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

7

23.11.2019 суб

Німецька мова

8-11

10.00

СЗОШ №16

Каражеков Д.І.

Ботня І.Д.

8

23.11.2019 суб

Фізика

8-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

9

24.11.2019 нед.

Ангійська мова

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

КолесніченкоН.В.

 

10

28.11.2019 чет.

Економіка

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Бельська Г.М.

11

28.11.2019 чет.

Інформаційні

технології

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

 

12

29.11.2019 п’ят.

Інформатика

8-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

13

30.11.2019 суб.

Французька мова

8-11

10.00

СЗОШ №11

Куріс Л.С.

14

30.11.2019 суб.

Українська мова та

література

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

15

01.12.2019 нед.

Історія

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Сніш О.В.

16

07.12.2019 суб.

Астрономія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

17

07.12.2019 суб.

08.12.2019 нед.

Трудове навчання

9-11

10.00

СЗОШ №3

Бондаренко П. М.

Максименко Н.О.

Арсентьєва О. М.

18

08.12.2019 нед.

Математика

6-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д. І.

Супряга Н. В.

Мігов В. І.

19

10.12.2019 вів.

Російська мова та

зарубіжна література

9-11

14.30

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Велева Н.І.

 

20

14.12.2019 суб.

Правознавство

9-11

10.00

СЗОШ №1

ДудченкоД.І.,

Сніш О.В.


Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Добавление комментария

Имя:*
E-Mail:
Комментарий:
Введите код: *