Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
  • Просмотров: 419
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:13
23-01-2016, 17:13

Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями 2013 – 2014р. вчителів української філології та суспільнознавчих дисциплін

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями 2013 – 2014р.

вчителів української філології та суспільнознавчих дисциплін

Конкурс

Тур

Прізвище учня

Прізвище вчителя

Клас

Місце

Конкурс ім. Т.Шевченка

(твір)

міський

Алферєв К.

Юдєнцев  О.

Вєлікова О.

Сербінова А.

Проценко О.М.

Саломаха Т.М.

Романовська С.Л.

Сепчева О.Я.

6

7

9

10

ІІІ

ІІ

І

ІІІ

Конкурс ім.

П. Яцика

міський

Дупанова А.

Бошкова В.

Шкітіна І.

Юдєнцев  О.

Вебер К.

Ніколаєв М.

Зирянова М.

Сепчева О.Я.

Келембет О.Д.

Саломаха Т.М.

Саломаха Т.М.

Сепчева О.Я.

Сепчева О.Я.

Проценко О.М

 

5

5

5

7

8

10

11

І

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІI

 

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

( творча робота )

міський

Зирянова М.

Проценко О.М.

11

І

Історичний турнір

міський

Маєвський В., Паппель Д.

Вєвіков С., Марінова О.

Дятлов О., Ромашок Н.

Усенко О.М.

9

І

МАН

правознавство

міський

Парасківа І.

Пінчук А.

Гончарова Ю.В.

9

І

МАН

економіка

міський

Квасникова О., Лебеденко Є.

Бєльська  Г. М.

11

ІІ, ІІІ

Олімпіада

 

Українська філологія

         

міський

Ніколаєв М.

Сепчева  О.Я.

10

ІІІ

Зирянова М.

Проценко О.М.

11

І

Мітіч К.

Проценко О.М

11

ІІ

обласний

Зирянова М. Мітіч К.

 

Проценко О.М

11

ІІІ

Історія

 

 

міський

Травіна М.

Усенко О.М..

8

ІІІ

Маєвський В.

Усенко О.М

9

ІІ

Лебеденко Є., Заєць К.

Нестерова О.В.

11

І,ІІ

обласний

Лебеденко Є.

Нестерова О.В.

11

ІІІ

Правознавство

міський

Патлатюк Ю.

Нестерова О.В.

10

ІІІ

Петрова Д.

Нестерова О.В.

11

ІІІ

Економіка

міський

Зирянова М.

Дьяченко Д.

Москвічов І.

Бєльська Г.М.

11

І

ІІ

ІІІ

             

 

Информация к новости
  • Просмотров: 292
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:12
23-01-2016, 17:12

Поздравляем

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Поздравляем
Информация к новости
  • Просмотров: 279
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:11
23-01-2016, 17:11

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КАФЕДРИ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦІПЛИН 2013-2014 н.р.

Категория: Наши достижения / Олимпиады

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

 ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

КАФЕДРИ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦІПЛИН

2013-2014 н.р.

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня- переможця

П.І.Б. вчителя

6

IІІ

Василенко Олександру

Македонська С.І.

6

IІІ

Крамаренка Віталія

Македонська С.І.

8

IІІ

Бутенко Олена

Макарова А.М.

 

 

 

 

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

Юденцева Олексія

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

8 клас

ІІІ

Євтехову Олександру

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

9 клас

     І

Романюк Надію

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

10 клас

І

Токатли Вікторію

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

 

І

Сербінову Аллу

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

 

ІІ

Ніколаєва Микиту

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

11 клас

І

Мітіч Крістіну

СЗНЗ№ 1

Дерменжі Н. Г.

 

Переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

ІІІ

Воронову Вікторію

СЗНЗ № 1

Отрощенко А. М.

 

           

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з  інформаційних технологій, учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

ІІІ

Сурмило Артема

СЗНЗ № 1

Дащенко Р. В.

11 клас

ІІІ

Тєхова Олексія

СЗНЗ № 1

Дащенко Р. В.

 

 

Щира подяка вчителям, що підготували учнів

 - призерів міських олімпіад!!!

Информация к новости
  • Просмотров: 318
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:10
23-01-2016, 17:10

Олимпиада

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Олимпиада
Информация к новости
  • Просмотров: 363
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:08
23-01-2016, 17:08

Конкурс чтецов "Співець українського слова"

Категория: Наши достижения / Таланты

Конкурс чтецов "Співець українського слова"

 

     12 марта 2013 года в Одесском областном центре украинской культуры состоялся IV областной конкурс чтецов "Співець українського слова". Ученик 9-Б класса школы № 1 Ярослав Поляков занял ІІ место среди чтецов области и рекомендован членами жюри для участия во Всеукраинском конкурсе чтецов им. Т.Г. Шевченко, который состоится в мае.

 


Информация к новости
  • Просмотров: 326
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:07
23-01-2016, 17:07

Даниленко Станислав - ученик 6-Б класса

Категория: Наши достижения / Таланты

На музыкальном фестивале "Юные таланты Бессарабии"

 

27 марта 2013 года, в Измаиле торжественно открылся ХІІІ детский музыкальный фестиваль "Юные таланты Бессарабии”.

Гостей фестиваля из Одессы, Болграда, Рени, Кагула, Килии, Татарбунар, Тарутино, Шабо, Каменки и хозяев фестиваля измаильчан приветствовал начальник отдела культуры измаильского городского совета Сергей Лузанов.

В программе фестиваля вокал, хореография, выступления инструментальных ансамблей.

Оценивали этот конкурс преподаватели Одесского училища искусств им. Данкевича Мусорин А. Ю. и Олейникова О. Н.

Измаил в жанре вокала представили Дорошенко Ксения, Биляна Митева, Дарина Мищенко, Настя Минчева, Марат Кильчик, Станислав Даниленко.

izmail-city.org

Информация к новости
  • Просмотров: 1591
  • Автор: security
  • Дата: 22-01-2016, 18:08
22-01-2016, 18:08

Наши медалисты

Категория: Наши медалисты / Медалисты

М Е Д А Л И С Т Ы
 
 

1964 – 1965

 

 

5. Никонорова Светлана Николаевна

4. Токаренко Елена Васильевна

3. Москаленко Юрий Степанович

2. Учитель Яков Иосипович

1. Штейнберг Фаина Михайловна

 
Назад Вперед