Сортувати новини за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарем | алфавітом
Інформація до новини
  • Переглядів: 152
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:21
8-11-2019, 22:21

Зміни у розкладі кабінетів на 09.11.2019р., 16.11.2019р., 30.11.2019р., 14.12.2019р.

Категорія: Наші досягнення / Олімпіади

Інформація до новини
  • Переглядів: 108
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:19
8-11-2019, 22:19

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Категорія: Наші досягнення / Олімпіади

з/п

Дата

проведення

олімпіад

Назва навчальної

дисципліни, з якої

проводиться

олімпіада

Клас

Час

проведенн

я

/год./

олімпіади

Освітній

заклад, на базі

якого

проводиться

олімпіада

Відповідальний

за проведення

олімпіади

(керівник ЗЗСО,

керівник

МПМК)

1

02.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Т.Шевченка

5-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

2

09.11.2019 суб.

Географія

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Дерменжі Н.І.

3

10.11.2019 нед.

Хімія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ШевченкоТ.І.

4

16.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Петра Яцика

1-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

5

17.11.2019 нед.

Біологія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

6

17.11.2019 нед.

Екологія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

7

23.11.2019 суб

Німецька мова

8-11

10.00

СЗОШ №16

Каражеков Д.І.

Ботня І.Д.

8

23.11.2019 суб

Фізика

8-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

9

24.11.2019 нед.

Ангійська мова

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

КолесніченкоН.В.

 

10

28.11.2019 чет.

Економіка

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Бельська Г.М.

11

28.11.2019 чет.

Інформаційні

технології

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

 

12

29.11.2019 п’ят.

Інформатика

8-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

13

30.11.2019 суб.

Французька мова

8-11

10.00

СЗОШ №11

Куріс Л.С.

14

30.11.2019 суб.

Українська мова та

література

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

15

01.12.2019 нед.

Історія

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Сніш О.В.

16

07.12.2019 суб.

Астрономія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

17

07.12.2019 суб.

08.12.2019 нед.

Трудове навчання

9-11

10.00

СЗОШ №3

Бондаренко П. М.

Максименко Н.О.

Арсентьєва О. М.

18

08.12.2019 нед.

Математика

6-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д. І.

Супряга Н. В.

Мігов В. І.

19

10.12.2019 вів.

Російська мова та

зарубіжна література

9-11

14.30

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Велева Н.І.

 

20

14.12.2019 суб.

Правознавство

9-11

10.00

СЗОШ №1

ДудченкоД.І.,

Сніш О.В.


Інформація до новини
  • Переглядів: 252
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:49
6-11-2019, 21:49

Результати шкільної олімпіади з німецької мови 2019

Категорія: Наші досягнення / Олімпіади

11 класи

I місце

Лужанська М.Р. – 11-А – 61бал (вч. Макарова А.В.)

II місце

Ігнатенко В.О. – 11-Б - 52 бали (вч. Фастовець О.М.)

III місце

Зирянова О.В. – 11-А - 24 бали (вч. Макарова А.В.)
 

10 класи

I місце

Вовченко Г.О. – 10-В – 58 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Кулєшова А.І. – 10-В - 51бал (вч. Макарова А.В.)

III місце

Сиротенко А.Р. – 10-Б - 45 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

9 класи

I місце

Кіпар Анастасія – 9-В – 70,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Таран Діана – 9-А - 61,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Буланик Максим – 9-А – 61 бал (вч. Мірошніченко О.О.)

III місце

Швець Дар’я – 9-Б - 60 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

8 класи

I місце

Шинкарьов С.Ю. – 8-А – 35,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Безщастна К.Ю. – 8-А, 34,5 балів (вч. Макарова А.В.)

III місце

Колікова Ю.О. – 8-Б - 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Кунєва Т.Д. – 8-А – 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)
Вітаємо
Інформація до новини
  • Переглядів: 119
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:44
6-11-2019, 21:44

Результати шкільної олімпіади з англійської мови 2019

Категорія: Наші досягнення / Олімпіади

11 класи

I місце – Воєвицький В.С. - 61,5 бали (вч. Дубей Т.С.)

Адаменко Д.В. – 60 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

II місце – Ігнатенко В.О. – 56,5 балів (вч. Рудик В.З.)

Новицький П.О. – 53,5 балів (вч. Дубей Т.С.)

III місце – Шкітіна І.О. – 50 балів (вч. Дубей Т.С.)

Сефер П.С. – 49,5 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

 

10 класи

I місце

Вовченко Галина – 10-В – 59 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

Кальчик Лєда – 10-В - 58,5 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

II місце

Білан Варвара – 10-В, 48,5 балів (вч. Лях С.І.)

Сиротенко Аліна – 10-Б - 48 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

III місце

Стойловський Іван – 10-А - 46,5 балів (вч. Власенко Л.В.) 
 
 

9 класи

I місце – Заносьєва А.А. - 54,5 бали (вч. Москалюк М.Б.)

Зав’ялова С.С. – 53 бали (вч. Кондрат Л.М.)

II місце – Широка Д. – 50 балів (вч. Волинська Т.І.)

Бухало Я.В. – 49 балів (вч. Волинська Т.І.)

III місце – Колисніченко М.М. – 48,5 балів (вч. Волинська Т.І.)

Кожухар І.В. – 48,5 балів (вч. Москалюк М.Б.)

Мішуліна Є.С. – 48 балів (вч. Хомякова І.П.)

 

8 класи

I місце – Безщастна Ксенія - 8-А - 51 бал (вч. Волкова О.В.)

Тєхова Марія – 8-А – 50,5 балів (вч. Бурлакова В.В.)

II місце – Іванов Андрій – 8-Б – 49,5 балів (вч. Волкова О.В.)

III місце – Дубенчук Тимофій – 8-Б – 45,5 балів (вч. Волкова О.В.)

 
Вітаємо!
Інформація до новини
  • Переглядів: 124
  • Автор: security
  • Дата: 22-10-2019, 21:34
22-10-2019, 21:34

Чемпионат города по лёгкой атлетике посвящённый памяти мастера спорта Александра Чадаева 18 10 2019

Категорія: Наші досягнення / Спортивні досягнення

18.10.2019г в 12.00 на центральном стадионе был проведён чемпионат города по лёгкой атлетике 
Атанасова Никольпосвящённый памяти мастера спорта Александра Чадаева. Где принимали участие дети: 2007, 2008, 2009, 2010 года рождения. Команда нашей школы стала призёрами чемпионата.
Греков Владислав - бег (60м)-9,5с-3 место
Козаченко Алина - бег (60м)-8,7с-2 место
Михайловская Анастосия - бег (30м)-5,2с-1 место
Немков Александр
Паранина Кира
Подгорный Никита - бег (30м)-5,1с-1 место
бег(500м)-1 место
Пойда Диана - бег (60м)-8,8м-1 место
бег (500м)-1 место
Рогозянский Владислав - бег (60м)-9,0с-1 место
бег (500м)-2 место
Сахаудинова Амалия - бег (30м)-5,3с-2 место
бег (500м)-2 место
Тимофеева Виктория
Фокина Дана - бег (30м)-5,6с-2 место.
Інформація до новини
  • Переглядів: 128
  • Автор: security
  • Дата: 22-10-2019, 20:15
22-10-2019, 20:15

Вебінар 28 жовтня 2019 р. о 11.00 год каб. 61

Категорія: Наші досягнення / Семінари


Інформація до новини
  • Переглядів: 145
  • Автор: security
  • Дата: 11-10-2019, 09:47
11-10-2019, 09:47

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

Категорія: Наші досягнення / Олімпіади

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

Інформація до новини
  • Переглядів: 204
  • Автор: security
  • Дата: 1-10-2019, 18:40
1-10-2019, 18:40

Поздравляем 30.09

Категорія: Наші досягнення / Спортивні досягнення

30.09.19 состоялись соревнования по легкоатлетическому кроссу.

В зачёт спартакиады.

Поздравляем Команду школы занявшее первое место среди школ города:
Тимофееву Алину-11а
Привалова Всеволода-11б 
Горячову Алину-10в
Мину-Богаченко Давида - Флориана-10в 
Редько Александра-9б 
Бойчеву Алину-9в
Багрину Дарью-8б
Левченко Александра-8в
Рябенко Елизавету-7в
Моськина Стефана-7в 
Пойду Диану-6б 
Андреевского Константина-6в.
 
Молодцы!!!

Так держать!!!
^