Національно-патріотичне виховання
Інформація до новини
  • Переглядів: 142
  • Автор: security
  • Дата: 1-09-2021, 10:30
1-09-2021, 10:30

Директор школи

Категорія: Адміністрація школи / Директор Ліана ЧОРНА

Шановні колеги! Дорогі учні!


     Вітаю вас з початком нового навчального року, з Днем знань!!!


    У сучасному світі знання посідають особливе місце. Які ж переваги вони нам дають? Знання допомагають реалізувати найсміливіші проекти і мрії, рухають вперед цивілізацію, забезпечують нам захист і комфорт життя. Мудрість, відома нам з дитинства: «Знання – це сила!», надихає нас на постійне вдосконалення та самоосвіту. Результати освіти дають можливість ухвалювати кращі, більш обґрунтовані рішення. Освіта допомагає розвивати емоційний інтелект і уберігає від обману, підвищує впевненість у собі. Вона є важливою підвалиною здорового і мирного суспільства. Знання сприяють задоволенню особистих амбіцій, зростанню самоповаги та забезпеченню фінансової стабільності.


     Після літніх канікул ми відпочили, набралися нових сил, тож із задоволенням приступаємо до нового навчального року. Всім учням бажаю легко і з ентузіазмом отримувати нові знання. Нехай цей навчальний рік буде сповнений яскравих подій, перемог і звершень!


    Шановні педагоги! Не завжди наша праця дається легко, але дуже приємно усвідомлювати, що вона приносить неоціненну користь суспільству! Бажаю Вам щастя, міцного здоров’я та досягнення нових професійних вершин.

 

 

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватия або увійти на сайт під своїм іменем.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *

Архів новин

Січень 2023 (1)
Грудень 2022 (8)
Листопад 2022 (11)
Жовтень 2022 (4)
Вересень 2022 (8)
Серпень 2022 (5)
^