Ізмаїльський ліцей №1 щиро
вітає ученицю 11-Д класу Вікторію Бойко з вагомим досягненням —
перемогою в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з
української мови та літератури та нагородженням дипломом ІІІ ступеня відповідно
до наказу Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної (військової)
адміністрації.
Можливість взяти участь в обласному етапі олімпіади Вікторія здобула завдяки блискучій перемозі в І (районному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади, де посіла І місце.
Ця перемога є яскравим свідченням наполегливої праці, високого рівня знань, творчого мислення та справжньої любові до української мови й літератури. Вікторія — надзвичайно обдарована, цілеспрямована та працьовита учениця, яка впевнено крокує шляхом успіху, гідно представляючи наш ліцей на обласному рівні.
1 червня в готельному комплексі «Бессарабія» відбулося урочисте вшанування переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад та Малої академії наук України, організоване Rotary Club Izmail за підтримки відділу освіти Ізмаїльської міської ради. Серед кращих учнів Ізмаїльського району почесне місце посіла і наша Вікторія.
За кожною учнівською перемогою стоїть мудрий наставник. Досягнення Вікторії стало можливим завдяки професійній підтримці її вчителя — заступника директора з навчально-виховної роботи Ізмаїльського ліцею №1, учителя української мови та літератури, вчителя-методиста, спеціаліста вищої категорії, кандидата філологічних наук, доцента Алли Дмитрівни Погорелової.
Високий професіоналізм, педагогічна майстерність, відданість справі та вміння розкривати потенціал кожного учня допомагають виховувати справжніх знавців українського слова та досягати високих результатів на престижних інтелектуальних змаганнях.
Вагомий внесок в організацію участі
учениці в ІІ (обласному) етапі Всеукраїнської учнівської олімпіади з
української
мови та літератури зробив учитель інформатики Ізмаїльського ліцею №1,
учитель-методист, спеціаліст вищої категорії Дащенко Ростислав Володимирович, який здійснював
технічну підтримку проведення олімпіади. Завдяки його професіоналізму, відповідальності
та високому рівню інформаційно-технічної підготовки було забезпечено належні
умови для успішної участі Вікторії в обласному етапі інтелектуального змагання.
Ми пишаємося Вікторією Бойко та її наставником! Бажаємо не зупинятися на досягнутому, підкорювати нові вершини, впевнено рухатися вперед і примножувати славу рідного ліцею.
Щиро дякуємо нашим Захисникам і Захисницям за можливість навчатися, розвиватися, творити та досягати успіхів під мирним небом України.




11 січня 2025 року на базі Одеського ліцею «Європейський» відбувся ІІІ (обласний) етап Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури серед учнів 8-11 класів Одещини.


