Сортувати новини за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарем | алфавітом
Інформація до новини
  • Переглядів: 304
  • Автор: security
  • Дата: 19-10-2020, 10:50
19-10-2020, 10:50

Шкільна олімпіада з англійської мови 8 - 11 класи 19.10.2020 рік

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Шкільна олімпіада з
Англійської мови
 
початок
19 жовтня 2020 р.
об 11 годині

8 - клас
Код доступу до курсу Google класу: uiivokf
 
9 - клас
Код доступу до курсу Google класу: l5j7cmw
 
10 - клас
Код доступу до курсу Google класу: afrmqap
 
11 - клас
Код доступу до курсу Google класу: jw3wfhp
Інформація до новини
  • Переглядів: 273
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:21
8-11-2019, 22:21

Зміни у розкладі кабінетів на 09.11.2019р., 16.11.2019р., 30.11.2019р., 14.12.2019р.

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Інформація до новини
  • Переглядів: 177
  • Автор: security
  • Дата: 8-11-2019, 22:19
8-11-2019, 22:19

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019/2020 навчальному році

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

з/п

Дата

проведення

олімпіад

Назва навчальної

дисципліни, з якої

проводиться

олімпіада

Клас

Час

проведенн

я

/год./

олімпіади

Освітній

заклад, на базі

якого

проводиться

олімпіада

Відповідальний

за проведення

олімпіади

(керівник ЗЗСО,

керівник

МПМК)

1

02.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Т.Шевченка

5-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

2

09.11.2019 суб.

Географія

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Дерменжі Н.І.

3

10.11.2019 нед.

Хімія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

ШевченкоТ.І.

4

16.11.2019 суб.

Конкурс

ім. Петра Яцика

1-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

5

17.11.2019 нед.

Біологія

8-11

10.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

6

17.11.2019 нед.

Екологія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Тарас В.С.

7

23.11.2019 суб

Німецька мова

8-11

10.00

СЗОШ №16

Каражеков Д.І.

Ботня І.Д.

8

23.11.2019 суб

Фізика

8-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

9

24.11.2019 нед.

Ангійська мова

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

КолесніченкоН.В.

 

10

28.11.2019 чет.

Економіка

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Бельська Г.М.

11

28.11.2019 чет.

Інформаційні

технології

9-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

 

12

29.11.2019 п’ят.

Інформатика

8-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Іванов О. В.

Рященко О.І.

13

30.11.2019 суб.

Французька мова

8-11

10.00

СЗОШ №11

Куріс Л.С.

14

30.11.2019 суб.

Українська мова та

література

7-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Проценко О.М.

15

01.12.2019 нед.

Історія

8-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Сніш О.В.

16

07.12.2019 суб.

Астрономія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.

Сидоренко А.М.

17

07.12.2019 суб.

08.12.2019 нед.

Трудове навчання

9-11

10.00

СЗОШ №3

Бондаренко П. М.

Максименко Н.О.

Арсентьєва О. М.

18

08.12.2019 нед.

Математика

6-11

10.00

СЗОШ №1

Дудченко Д. І.

Супряга Н. В.

Мігов В. І.

19

10.12.2019 вів.

Російська мова та

зарубіжна література

9-11

14.30

СЗОШ №1

Дудченко Д.І.

Велева Н.І.

 

20

14.12.2019 суб.

Правознавство

9-11

10.00

СЗОШ №1

ДудченкоД.І.,

Сніш О.В.


Інформація до новини
  • Переглядів: 350
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:49
6-11-2019, 21:49

Результати шкільної олімпіади з німецької мови 2019

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

11 класи

I місце

Лужанська М.Р. – 11-А – 61бал (вч. Макарова А.В.)

II місце

Ігнатенко В.О. – 11-Б - 52 бали (вч. Фастовець О.М.)

III місце

Зирянова О.В. – 11-А - 24 бали (вч. Макарова А.В.)
 

10 класи

I місце

Вовченко Г.О. – 10-В – 58 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Кулєшова А.І. – 10-В - 51бал (вч. Макарова А.В.)

III місце

Сиротенко А.Р. – 10-Б - 45 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

9 класи

I місце

Кіпар Анастасія – 9-В – 70,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Таран Діана – 9-А - 61,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Буланик Максим – 9-А – 61 бал (вч. Мірошніченко О.О.)

III місце

Швець Дар’я – 9-Б - 60 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

8 класи

I місце

Шинкарьов С.Ю. – 8-А – 35,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Безщастна К.Ю. – 8-А, 34,5 балів (вч. Макарова А.В.)

III місце

Колікова Ю.О. – 8-Б - 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Кунєва Т.Д. – 8-А – 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)
Вітаємо
Інформація до новини
  • Переглядів: 200
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:44
6-11-2019, 21:44

Результати шкільної олімпіади з англійської мови 2019

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

11 класи

I місце – Воєвицький В.С. - 61,5 бали (вч. Дубей Т.С.)

Адаменко Д.В. – 60 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

II місце – Ігнатенко В.О. – 56,5 балів (вч. Рудик В.З.)

Новицький П.О. – 53,5 балів (вч. Дубей Т.С.)

III місце – Шкітіна І.О. – 50 балів (вч. Дубей Т.С.)

Сефер П.С. – 49,5 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

 

10 класи

I місце

Вовченко Галина – 10-В – 59 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

Кальчик Лєда – 10-В - 58,5 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

II місце

Білан Варвара – 10-В, 48,5 балів (вч. Лях С.І.)

Сиротенко Аліна – 10-Б - 48 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

III місце

Стойловський Іван – 10-А - 46,5 балів (вч. Власенко Л.В.) 
 
 

9 класи

I місце – Заносьєва А.А. - 54,5 бали (вч. Москалюк М.Б.)

Зав’ялова С.С. – 53 бали (вч. Кондрат Л.М.)

II місце – Широка Д. – 50 балів (вч. Волинська Т.І.)

Бухало Я.В. – 49 балів (вч. Волинська Т.І.)

III місце – Колисніченко М.М. – 48,5 балів (вч. Волинська Т.І.)

Кожухар І.В. – 48,5 балів (вч. Москалюк М.Б.)

Мішуліна Є.С. – 48 балів (вч. Хомякова І.П.)

 

8 класи

I місце – Безщастна Ксенія - 8-А - 51 бал (вч. Волкова О.В.)

Тєхова Марія – 8-А – 50,5 балів (вч. Бурлакова В.В.)

II місце – Іванов Андрій – 8-Б – 49,5 балів (вч. Волкова О.В.)

III місце – Дубенчук Тимофій – 8-Б – 45,5 балів (вч. Волкова О.В.)

 
Вітаємо!
Інформація до новини
  • Переглядів: 502
  • Автор: security
  • Дата: 11-10-2019, 09:47
11-10-2019, 09:47

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

 

Всеукраїнські учнівські олімпіади 2019-2020

Інформація до новини
  • Переглядів: 193
  • Автор: security
  • Дата: 19-03-2019, 09:52
19-03-2019, 09:52

Вітаємо

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Інформація до новини
  • Переглядів: 359
  • Автор: security
  • Дата: 29-01-2019, 20:30
29-01-2019, 20:30

Всеукраинская олимпиада по ИТ 2018

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

 Поздравляем призеров
  
I (школьного) этапа Всеукраинской олимпиады по ИТ

I м. - Демченко А 11-Б кл. 
II м. - Безсонов Н. 11-Б кл. 
IІІ м. - Лапшин Б. 11-А кл.
IІІ м. - Долженко Н. 11-В кл.

Всеукраинская олимпиада по ИТ 2018

 



 

II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по ИТ


IІI м. - Демченко А. 11-Б кл.
 

Всеукраинская олимпиада по ИТ 2018

 

Руководитель Дащенко Р. В.
Назад Вперед

Архів новин

Червень 2022 (5)
Травень 2022 (5)
Квітень 2022 (6)
Березень 2022 (3)
Лютий 2022 (9)
Січень 2022 (7)
^