Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
  • Просмотров: 147
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:49
6-11-2019, 21:49

Результати шкільної олімпіади з німецької мови 2019

Категория: Наши достижения / Олимпиады

11 класи

I місце

Лужанська М.Р. – 11-А – 61бал (вч. Макарова А.В.)

II місце

Ігнатенко В.О. – 11-Б - 52 бали (вч. Фастовець О.М.)

III місце

Зирянова О.В. – 11-А - 24 бали (вч. Макарова А.В.)
 

10 класи

I місце

Вовченко Г.О. – 10-В – 58 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Кулєшова А.І. – 10-В - 51бал (вч. Макарова А.В.)

III місце

Сиротенко А.Р. – 10-Б - 45 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

9 класи

I місце

Кіпар Анастасія – 9-В – 70,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Таран Діана – 9-А - 61,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Буланик Максим – 9-А – 61 бал (вч. Мірошніченко О.О.)

III місце

Швець Дар’я – 9-Б - 60 балів (вч. Макарова А.В.) 
 

8 класи

I місце

Шинкарьов С.Ю. – 8-А – 35,5 балів (вч. Макарова А.В.)

II місце

Безщастна К.Ю. – 8-А, 34,5 балів (вч. Макарова А.В.)

III місце

Колікова Ю.О. – 8-Б - 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)

Кунєва Т.Д. – 8-А – 31,5 балів (вч. Мірошніченко О.О.)
Вітаємо
Информация к новости
  • Просмотров: 56
  • Автор: security
  • Дата: 6-11-2019, 21:44
6-11-2019, 21:44

Результати шкільної олімпіади з англійської мови 2019

Категория: Наши достижения / Олимпиады

11 класи

I місце – Воєвицький В.С. - 61,5 бали (вч. Дубей Т.С.)

Адаменко Д.В. – 60 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

II місце – Ігнатенко В.О. – 56,5 балів (вч. Рудик В.З.)

Новицький П.О. – 53,5 балів (вч. Дубей Т.С.)

III місце – Шкітіна І.О. – 50 балів (вч. Дубей Т.С.)

Сефер П.С. – 49,5 балів (вч. Алексєєва Л.Л.)

 

10 класи

I місце

Вовченко Галина – 10-В – 59 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

Кальчик Лєда – 10-В - 58,5 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

II місце

Білан Варвара – 10-В, 48,5 балів (вч. Лях С.І.)

Сиротенко Аліна – 10-Б - 48 балів (вч. Колесниченко Н.В.)

III місце

Стойловський Іван – 10-А - 46,5 балів (вч. Власенко Л.В.) 
 
 

9 класи

I місце – Заносьєва А.А. - 54,5 бали (вч. Москалюк М.Б.)

Зав’ялова С.С. – 53 бали (вч. Кондрат Л.М.)

II місце – Широка Д. – 50 балів (вч. Волинська Т.І.)

Бухало Я.В. – 49 балів (вч. Волинська Т.І.)

III місце – Колисніченко М.М. – 48,5 балів (вч. Волинська Т.І.)

Кожухар І.В. – 48,5 балів (вч. Москалюк М.Б.)

Мішуліна Є.С. – 48 балів (вч. Хомякова І.П.)

 

8 класи

I місце – Безщастна Ксенія - 8-А - 51 бал (вч. Волкова О.В.)

Тєхова Марія – 8-А – 50,5 балів (вч. Бурлакова В.В.)

II місце – Іванов Андрій – 8-Б – 49,5 балів (вч. Волкова О.В.)

III місце – Дубенчук Тимофій – 8-Б – 45,5 балів (вч. Волкова О.В.)

 
Вітаємо!