Категорія: Навчальна діяльність / Предметні тижні
Категорія: Навчальна діяльність / Підготовка до НМТ
Наказом Міністерства освіти і науки України затверджено Календарний план організації та проведення у 2025 році національного мультипредметного тесту (НМТ).
Тестування відбуватиметься під час основних і додаткових сесій. Основні проходитимуть протягом
14 травня – 25 червня;
додаткові —14–25 липня.
Згідно із зазначеним наказомпередбачено, відповідно, два періоди реєстрації для участі в НМТ—основний та додатковий.
Основний етап реєстраціїдля участі в основних сесіях НМТ триватимез 6 березня до 3 квітня включно.
До 8 квітнязареєстровані матимуть змогув персональних кабінетах внести зміни (вибрати інший предмет додаткового блоку чи змінити населений пункт в Україні / за кордоном, у якому бажають пройти НМТ).
У додатковий період(9–14 травня)матимуть змогу зареєструватися для проходження НМТ під час додаткових сесій особи, які не змогли цього зробити з поважних причин під час основного періоду реєстрації, та ті, хто реєструвалися в основний період реєстрації, але їм було відмовлено в реєстрації. Зміни до реєстраційних даних можна буде внестидо19 травня.
З 4 травня для зареєстрованих учасників основних сесій НМТ з’явиться можливість завантажити зі своїх персональних кабінетів запрошення, де буде зазначено дату, час і місце проведення НМТ. Учасники ж додаткових сесій матимуть змогу це зробити з 11 липня. З міркувань безпеки ми не публікуватимемо інформації про те, де на території України відбудуться тестування, ні на сайтах Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, ні на наших офіційних сторінках у соцмережах. Наполегливо рекомендуємо учасникам не розголошувати, де й коли проходитиме тестування, адже від цього може залежати безпека і їхня, і організаторів НМТ.
Інформацію про результати основних сесій НМТ за шкалою 100–200 балів буде розміщено вперсональних кабінетахучасників до4 липня, додаткових – до 30 липня.
Категорія: Навчальна діяльність / Предметні тижні
Категорія: Навчальна діяльність / Предметні тижні
Уже стало доброю
традицією проводити предметні тижні в нашому освітньому закладі. Так з 17 по 21
лютого вчителями-предметниками кафедри гуманітарно-соціального циклу було
організовано та проведено Тиждень
української мови та літератури, історії та правознавства.
Мета проведення тижня полягала в підвищенні загальної мовної культури, прищепленні любові до української культури та мови, історії та правознавства, розвитку творчих здібностей учнів.
Цього року програма предметного Тижня була, як завжди, досить насиченою. Учні мали змогу поринути у багатющий світ краси і принад рідної української мови, проявити пізнавальний інтерес до вивчення історії та правознавства. Мовні челенджі та флешмоби, історичні вікторини, турніри з правознавства, прес-конференції на історичну тематику спонукали учнів до творчості й пізнання, викликали ще більший інтерес та бажання вчитися, сприяли розвитку креативності, вчили бути спостережливими, кмітливими та винахідливими.
Другий день розпочався уроком-конференцієюз історії України (вчитель історії Замаскіна Г.І.) для учнів 6-А, 6-Б класів. Школярі підсумували вивчений матеріал в нестандартному форматі та закріпили набуті знання і навички.
Учні 5-А, 5-Б, 5-В,
5-Г класів поринули у світ цікавого «історичного та духовного» життя, відчули
себе справжніми мандрівниками під час історичної вікторини «Знайомство з історією»,
організатором якої стала вчитель історії
Акчебаш А.В. Захід містив цікаві запитання, які охоплювали основні
поняття історії, включали інтерактивні завдання. Вікторина пройшла цікаво і весело. Усі учасники залишилися задоволеними.
Третій день предметного Тижня так само був насиченим і цікавим. Учні 11-х класів взяли участь в історичній прес-конференції «Подорож сторінками державотворення України» на честь Дня Державного Герба України. Модератором заходу виступила вчитель історії Акчебаш А.В. Прес-конференція мала на меті привернути увагу здобувачів старших класів до цінних національних символів, що уособлюють тисячолітній зв’язок поколінь – минувшини, сьогодення та майбутнього. Особливу увагу було приділено видатним постатям України, які зробили
значний внесок у розвиток української державності, захищаючи її незалежність та формуючи політичну систему.
Для учнів 9-А, 9-Б, 9-В, 9-Г класів вчителем історії Акчебаш А.В. був проведений урок-гра «Історичне асорті», в ході якого учні мали можливість у нестандартному форматі узагальнити знання з історії України за вивченим матеріалом у восьмому-дев’ятому класах та поринути в минуле. У ході гри школярі продемонстрували не тільки знання з історії, але й уміння міркувати, знаходити правильну відповідь.
Четвертий
день Тижня ознаменувався проведенням позакласного заходу «Мова моя – мої
крила, моя воля, моя сила» серед
учнів 5-х і 7-х класів. Організаторами свята стали вчителі української мови та літератури Дащенко Л.В. та Левицька С. А.Метою заходу було привернення уваги учнів до значення рідної мови, збагачення
їхніх знань про українську мову та культуру, а також формування шанобливого
ставлення до мовного надбання свого народу.
П’ятий фінішний день Тижня зібрав учнів 10-Г, 10-Д та 11-Д класів на поетичному флешмобі єднання «Калиновий дивосвіт моєї мови – переможного миру основа!»з нагоди Міжнародного дня рідної
мови.
Модератор заходу – заступниця директорки з навчально-виховної роботи, вчитель української мови та літератури Погорєлова А. Д. Виразно декламуючи поетичні рядки відомих українських поетів, учні мали змогу переконатися, що українська мова – це не просто засіб спілкування, а цілий світ, в якому переплелися сила козацького слова, ніжність народної пісні та мудрість віків. Вона дзвенить у поезії, палає в промовах, лунає в колискових і кличе до боротьби, коли настає час.
У ході проведення Тижня української мови та літератури, історії та правознавства вчителі кафедри гуманітарно-соціального циклу продемонстрували творчу ініціативу, найрізноманітніші інноваційні технології, креативні методи і форми роботи, які поглиблюють знання учнів та сприяють розширенню світогляду школярів.
Алла ПОГОРЄЛОВА,
заступниця директорки з НВР
Категорія: Навчальна діяльність / Предметні тижні
З 10 по 14 лютого 2025 року в Ізмаїльському ліцеї №1 з гімназією з поглибленим вивченням
англійської мови Ізмаїльського району Одеської області пройшов тиждень
інформатики "Safer Internet Day".
Під час Тижня інформатики були проведені наступні заходи:
Вчителем інформатики Михайловою Н.В. :
• «Подорож океаном комп'ютерних знань. Безпечний Інтернет та соціальні мережі»;
• «Захист інформації»;
• урок-презентація «Безпека дітей в Інтернеті».
Вчителем інформатики Карапетровою І.М.:
• презентація «Правила безпечного Інтернету», «Інтернет» ( 5- 6 кл.);
• веб-квест на тему «Безпечний Інтернет» (7-8 кл.), під час якого діти пройдуть чотири кроки інтерактивної карти, а на фініші їх очікуватиме опитування «Кодекс розумного користувача Інтернету».
Вчителем інформатики Дащенко Р.В.:
• бесіди на тему «Безпека в Інтернеті - просто!», «Правила безпеки в Інтернеті. Приватна інформація в соціальній мережі».
Тиждень інформатики був дуже змістовним, цікавим та корисним, а учні показали достатній рівень знань, умінь та навичок в аспекті користування безпечним Інтернетом.
Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади