Національно-патріотичне виховання
Інформація до новини
  • Переглядів: 886
  • Автор: security
  • Дата: 14-02-2017, 20:30
14-02-2017, 20:30

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

Категорія: Навчальна діяльність / Предметні тижні

"ТАК - Безпечному Інтернету"

З кожним роком все більше дітей користується Інтернетом у повсякденному житті. Можливість підключитися до мережі не тільки через ПК, але й за допомогою мобільних телефонів сприяє цій тенденції. Інтернет надає дітям та молоді неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. У зв'язку із цим виникає проблема забезпечення безпеки дітей.

З 1 лютого по 14 лютого 2017 року в спеціалізованій загальноосвітній школі №1 ім. О.В.Суворова І-ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови пройшла декада безпечного Інтернету, яку підготували вчителі інформатики Дащенко Ростислав Володимирович, Петрик Марія Петрівна, Єфремович Наталя Валентинівна.

Протягом всієї декади було проведено ряд заходів, спрямованих на безпечну роботу в Інтернеті:

-виставка стінгазет «Безпечний Інтернет», «Що для мене Інтернет», «Комп’ютер і наше життя», в якій прийняли участь майже всі учні школи;

-тематичні виховні години "Безпека дітей в Інтернеті": учні були ознайомлені з правилами поводження в Інтернеті, отримали поради щодо реєстрації поштових скриньок та відповіді на питання, які їх цікавили найбільше; знайомство з корисними інформаційними сайтами захопило всіх учасників заходів;

-брейн-ринг «Безпечний Інтернет», в якому зійшлися дві команди учнів 9-их класів («Хакери» та «220 V»). Командам було запропоновано ряд цікавих завдань, серед яких інтелектуальна вікторина «ПК та Internet», «Крилаті вирази», гра «Крокодил: безпека+Internet», конкурс швидкого малюнка «Google», «Зрозумій мене» тощо.

Робота, проведена в рамках декади «Безпечного Internet» була змістовною, цікавою, корисною. Діти показали достатній рівень знань, вмінь та навичок в аспекті користування безпечним Інтернетом та переконалися в тому, що Інтернет надає неймовірні можливості для здійснення відкриттів, спілкування й творчості. Проте, оскільки з самого початку Інтернет розвивався без будь-якого контролю, сьогодні він містить величезну кількість інформації, причому далеко не завжди безпечної. Відсутність життєвого досвідув учнів часто стає причиною зіткнення з онлайн-загрозами: шахрайством, порнографією, онлайн-насиллям та появою залежності від Інтернету. У зв'язку з цим івиникає проблема забезпечення безпеки дітей.

Дубська Н.В.

 

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

 

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

 

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

 

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

 

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

 

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

 

"ТАК - Безпечному Інтернету" - 2017

Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватия або увійти на сайт під своїм іменем.

Додавання коментаря

Ім'я:*
E-Mail:
Коментар:
Введіть код: *

Архів новин

Січень 2023 (1)
Грудень 2022 (8)
Листопад 2022 (11)
Жовтень 2022 (4)
Вересень 2022 (8)
Серпень 2022 (5)
^