Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
 • Просмотров: 47
 • Автор: security
 • Дата: Вчера, 09:02
Вчера, 09:02

Об'ява

Категория: О школе / Новости

Информация к новости
 • Просмотров: 41
 • Автор: security
 • Дата: 26-11-2019, 17:23
26-11-2019, 17:23

Посвята в першокласникив СЗОШ№1 - 2019

Категория: О школе / Новости

Наші першокласники вже майже три місяці провчились в стінах спеціалізованої загальноосвітньої школи №1 ім. О.В.Суворова І –ІІІ ступенів з поглибленим вивченням англійської мови, вони багато вже чому навчились, підросли, подружились один з одним і з радістю поспішають до школи.

На святі «Посвяти в першокласники», яке проходило з 18 по 22 листопада 2019 р. в приміщенні Ізмаїльської картинної галереї, учні 1-А (вчитель – Севастьянова В.Ю.), 1-Б (вчитель - Тарасова І.О.), 1-В (вчитель – Чернявська А.М.), 1-Г (вчитель – Кутас Н.А.) довели батькам та вчителям, що вони з гордістю можуть носити горде звання «Першокласник».

В урочистій атмосфері першокласники послухали клятву школяра, співали пісні про школу, читали вірші, танцювали, а також дізналися про те, що шкільне життя може бути солоне, як сіль; гірке, як перець; а може бути солодке, як мед!

Ми бажаємо нашим першокласникам веселого шкільного життя та подальших успіхів у навчанні!!!!
Информация к новости
 • Просмотров: 30
 • Автор: security
 • Дата: 26-11-2019, 17:14
26-11-2019, 17:14

Благодійність в СЗОШ №1 для товариства захисту тварин «Чотири лапки» 2019

Категория: О школе / Новости

«Ми відповідальні за тих кого приручили». У нашій країні домашні улюбленці не захищені законодавством, тому випадки викидання тварин на вулицю настільки поширені. Більш того, за статистикою, близько 75% безпритульних собак і кішок колись були домашніми. В місті Ізмаїл створено багато товариств та волонтерських організацій які допомагають безпритульним тваринам.

Учні 10-А класу Києвський Даніїл, Норець Марія та учениця 8-Б класу Курочкіна Ніколь виступили ініціаторами та організаторами благодійної акції для товариства захисту тварин «Чотири лапки».

З 12 по 23 листопада відбувся збір корму для тварин які знаходяться у товаристві. Найбільш активними учасниками акції стали учні початкової ланки, які приєднувались до акції цілими сім’ями та класами.

Безпритульні тварини, їх винахідливість і миролюбність, їх любов до життя - це відмінний привід згадати про ці гарні якості, властиві і нам, людям. Давайте поділимося з ними і своєю добротою, проявимо до них нехай маленьку, але турботу. Може не відразу, може не сьогодні, але обов’язково подбаємо про них, адже вони абсолютно завжди готові відгукнутися на нашу доброту. Вони завжди готові радувати нас, виляти хвостом або ніжно муркотіти, стрибати від радості і по своєму посміхатися нам. Вони люблять нас, людей, адже так і не покинули наше, дуже часто вороже середовище проживання. Давайте і ми будемо любити їх, висловлюючи цю любов у практиці свого життя.

Информация к новости
 • Просмотров: 280
 • Автор: security
 • Дата: 25-10-2019, 18:21
25-10-2019, 18:21

Об'ява

Категория: О школе / Новости

Информация к новости
 • Просмотров: 70
 • Автор: security
 • Дата: 23-10-2019, 21:00
23-10-2019, 21:00

Кто потерял?

Категория: О школе / Новости

Кто, потерял?
Обращаться в каб. 61,
к Ростиславу Владимировичу
 

Кто потерял?


Информация к новости
 • Просмотров: 203
 • Автор: security
 • Дата: 22-10-2019, 14:23
22-10-2019, 14:23

Наказ про посилення контролю за відвідуванням учнями школи навчальних занять 2019

Категория: О школе / Новости

 
 

Информация к новости
 • Просмотров: 14
 • Автор: security
 • Дата: 22-10-2019, 14:11
22-10-2019, 14:11

Моє майбутнє в моєї громаді: професіографічна екскурсія до Ізмаїльського морського порту 2019

Категория: О школе / Новости

Минулого тижня в рамках реалізації Меморандуму про взаємодію між Державною службою зайнятості та Державним підприємством «Адміністрація морських портів України (далі – ДП «АМПУ») Ізмаїльським міськрайонним центром зайнятості організована професіографічна екскурсія. Учні трьох десятих класів спеціалізованої загальноосвітньої школи № 1 ім. О. В. Суворова з цікавістю знайомились з обєктами підприємства, яке розташоване в гирлі ріки Дунай в 93 км від Чорного моря протягом 17 км. Ізмаїльський порт має можливості переробляти до 8.5 мільйонів тон вантажів за рік. Операції здійснюються цілодобово кожного дня та без вихідних. На цьому ринкоутворюючому підприємстві Ізмаїла мріють працювати більшість мешканців міста та району.

Про роботу порту та свою любов до моря розповідали школярам головний диспетчер Тетяна Настенко, старший фахівець охорони портових засобів Андрій Ремізов, капітан морського порту Ізмаїл Михайло Тіхонов. Діти ознайомились з історією підприємства, яке працює з 1909 року та особливостями роботи більш ніж 2000 його працівників.

Спочатку школярі пройшли інструктаж в службі охорони, потім відвідали декілька підрозділів Ізмаїльського філіалу підприємства. Учням розповіли про режим контролю та охорони об’єктів, про основні вантажі та суто портові професії. Присутні ознайомились з особливостями роботи диспетчера, стивідора, докера-механізатора, шкіпера, кранівника, тальмана, технолога, слюсаря та іншими. Школярів дуже вразила емоційна промова капітану порту, його історія життя, його любов до моря та його слоган: «Море дає багато, але забирає все». Головний диспетчер розповіла про свій професійний шлях від тальмана до сьогодення. «Не складайте руки під час труднощів, працюйте над собою. Все залежить від вас», - резюміровала Тетяна.

Коли школярі вийшли з капітанії порту, їх вже чекали військовослужбовці військової частини 1474. Учням презентували умови проходження служби за контрактом у прикордонників.

Супроводжуюча школярів вчителька Проценко Олена Михайлівна відзначила, що під час дороги до школи діти запально обговорювали свої враження від екскурсії. Дуже цікавим та корисним для них було знайомство з професіями підприємства, особливо дівчаткам. Всі присутні висловили подяку за організацію заходу, змістовність та емоційність, яскраві виступи фахівців.

 

Степаненко Лариса

фахівець сектору профорієнтації Ізмаїльського міськрайонного центру зайнятості.

Информация к новости
 • Просмотров: 57
 • Автор: security
 • Дата: 22-10-2019, 13:35
22-10-2019, 13:35

Екскурсія до Ізмаїльського масложиркомбінату 2019

Категория: О школе / Новости

В рамках профорієнтаційної роботи та з метою подальшого вибору майбутньої професії, учням СЗОШ №1 випала можливість відвідати Ізмаїльський масложиркомбінат. Керівництво підприємства, в особі головного інженера Димитрова О. М., з радістю погодилось провести екскурсію по комбінату, яка була схожа на цікаву квест-гру «В пошуках олії».

Учні на власні очі побачили етапи, через які проходить насіння, перш ніж перетвориться в олійну суміш: побували в лабораторії (прийомка насіння), на елеваторі (вигрузка насіння), побачили РВО (рушійно-віялове обладнання), відвідали пресовий цех (виробництво олії) та цех екстракції.

Адміністрація СЗОШ №1 та класний керівник 9-В класу Дащенко Р.В. висловлюють подяку директорові Ізмаїльського масложиркомбінату Шидереву Д.Д. за теплий прийом та цікаву екскурсію.
Назад Вперед