Сортировать статьи по: дате | популярности | посещаемости | комментариям | алфавиту
Информация к новости
  • Просмотров: 105
  • Автор: security
  • Дата: 25-10-2018, 12:51
25-10-2018, 12:51

Розпорядження

Категория: О школе / Новости

Информация к новости
  • Просмотров: 80
  • Автор: security
  • Дата: 25-10-2018, 12:11
25-10-2018, 12:11

Графік проведення ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Категория: Наши достижения / Олимпиады

Організувати та провести у 2018/2019 навчальному році ІІ (міський) етап учнівських олімпіад з наступних базових та спеціальних дисциплін у такі терміни:

№ з/п

Дата

проведення олімпіад

Назва навчальної дисципліни, з якої проводиться олімпіада

Клас

Час проведення

/год./ олімпіади

Навчально-виховний заклад, на базі якого проводиться олімпіада

Відповідальний за проведення олімпіади

(керівник ЗНЗ,

керівник МПМК)

1.

04.11.18

Вс

Англійська мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Колесніченко Н.В.

2.

04.11.18

Вс

Німецька мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 16

Каражеков Д.І.,

Ботня І.Д.

3.

04.11.18

Вс

Французька мова

8-11

09.00

СЗНЗ № 16

Каражеков Д.І.,

Ботня І.Д.

4.

 

09.11.18

Пт.

Екологія

10-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Тарас В.С.

5.

10.11.18

Сб

Астрономія

10-11

14.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Сидоренко А.М.

6.

10.11.18

Сб

Українська мова та література

7-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Проценко О.М.

7.

11.11.18

Вс

Біологія

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Тарас В.С.

8.

15.11.18

Чт

Економіка

9-11

15.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Дерменжі Н.Г.,

Бельська Г.М.

9.

16.11.18

Пт

Правознавство

9-11

15.00

СЗНЗ № 1

ДудченкоД.І.,

Єніш О.В.

10.

18.11.18

Вс

Історія

 

8-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д.І.,

Єніш О.В.

11.

23.11.18

Пт

Інформаційні технології

9-11

15.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Іванов О. В.,

Рященко О.І.

12.

24.11.18

Сб

Російська мова та зарубіжна література

9-11

09.00

СЗНЗ№ 1

Дудченко Д.І.,

Велева Н.І.

13.

25.11.18

Вс

Фізика

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Сидоренко А.М.

14.

30.11.18

Пт

Інформатика

8-11

14.30

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

Іванов О.В.,

Рященко О.І.

15.

01.12.18

02.12.18

Трудове навчання

 

9-11

09.30

ЗНЗ № 3

Бондаренко П. М.,

Максименко Н.О.,

Арсентьєва О. М.,

16.

08.12.18

Сб

Математика

6-11

09.00

СЗНЗ № 1

Дудченко Д. І.,

Супряга Н. В.,

Мігов В. І.

17.

01.12.17

Сб

Географія

7-11

09.00

СЗНЗ№1

Дудченко Д.І.,

Дерменжі Н.І.

18.

02.12.18

Вс

Хімія

8-11

09.00

ІПЛ

Сіраєва О.Г.,

ШевченкоТ.І.,

 

4. Керівникам загальноосвітніх навчальних закладів:

4.1. Заявки на участь у міських олімпіадах надати до Будинку вчителя (Горєловій О.В.) не пізніше 03.11.2018 року (додаток 2 наказу ВОІМР від 02.10.2018р. № 259-з).

4.2 Звіти про проведення І-ІІ етапів олімпіад надати до Будинку вчителя (Горєловій О.В.) не пізніше 18.12.2018 року (додаток 3 наказу ВОІМР від 02.10.2018р. № 259-з).