Національно-патріотичне виховання
Сортувати новини за: датою | популярністю | відвідуваністю | коментарем | алфавітом
Інформація до новини
  • Переглядів: 652
  • Автор: security
  • Дата: 6-04-2016, 18:17
6-04-2016, 18:17

Поздравляем - 2016 ИКТ

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

 Поздравляем призеров
 
I (школьного) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ
(информатика)
I м. - Поливенко Н. 10-А кл.
II м. - Парасинчук В. 10-А кл. 
I м. - Зыбин Д. 11-Б кл.
II м. - Бамбуляк А. 11-А кл.

II (городского) этапа Всеукраинской олимпиады по ИКТ
(информатика)
II м. - Зыбин Д. 11-Б кл.
II м. - Поливенко Н. 10-А кл.

руководитель - учитель информатики Дащенко Р.В.
Інформація до новини
  • Переглядів: 716
  • Автор: security
  • Дата: 22-03-2016, 16:01
22-03-2016, 16:01

Поздравляем - 2016

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Поздравляем - 2016

 

Поздравляем - 2016

 

Поздравляем - 2016

 

Інформація до новини
  • Переглядів: 859
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:13
23-01-2016, 17:13

Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями 2013 – 2014р. вчителів української філології та суспільнознавчих дисциплін

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Результати роботи зі здібними та обдарованими учнями 2013 – 2014р.

вчителів української філології та суспільнознавчих дисциплін

Конкурс

Тур

Прізвище учня

Прізвище вчителя

Клас

Місце

Конкурс ім. Т.Шевченка

(твір)

міський

Алферєв К.

Юдєнцев  О.

Вєлікова О.

Сербінова А.

Проценко О.М.

Саломаха Т.М.

Романовська С.Л.

Сепчева О.Я.

6

7

9

10

ІІІ

ІІ

І

ІІІ

Конкурс ім.

П. Яцика

міський

Дупанова А.

Бошкова В.

Шкітіна І.

Юдєнцев  О.

Вебер К.

Ніколаєв М.

Зирянова М.

Сепчева О.Я.

Келембет О.Д.

Саломаха Т.М.

Саломаха Т.М.

Сепчева О.Я.

Сепчева О.Я.

Проценко О.М

 

5

5

5

7

8

10

11

І

ІІ

ІІІ

ІІ

ІІІ

ІІІ

ІI

 

Конкурс ім. Т.Г. Шевченка

( творча робота )

міський

Зирянова М.

Проценко О.М.

11

І

Історичний турнір

міський

Маєвський В., Паппель Д.

Вєвіков С., Марінова О.

Дятлов О., Ромашок Н.

Усенко О.М.

9

І

МАН

правознавство

міський

Парасківа І.

Пінчук А.

Гончарова Ю.В.

9

І

МАН

економіка

міський

Квасникова О., Лебеденко Є.

Бєльська  Г. М.

11

ІІ, ІІІ

Олімпіада

 

Українська філологія

         

міський

Ніколаєв М.

Сепчева  О.Я.

10

ІІІ

Зирянова М.

Проценко О.М.

11

І

Мітіч К.

Проценко О.М

11

ІІ

обласний

Зирянова М. Мітіч К.

 

Проценко О.М

11

ІІІ

Історія

 

 

міський

Травіна М.

Усенко О.М..

8

ІІІ

Маєвський В.

Усенко О.М

9

ІІ

Лебеденко Є., Заєць К.

Нестерова О.В.

11

І,ІІ

обласний

Лебеденко Є.

Нестерова О.В.

11

ІІІ

Правознавство

міський

Патлатюк Ю.

Нестерова О.В.

10

ІІІ

Петрова Д.

Нестерова О.В.

11

ІІІ

Економіка

міський

Зирянова М.

Дьяченко Д.

Москвічов І.

Бєльська Г.М.

11

І

ІІ

ІІІ

             

 

Інформація до новини
  • Переглядів: 502
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:12
23-01-2016, 17:12

Поздравляем

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Поздравляем
Інформація до новини
  • Переглядів: 458
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:11
23-01-2016, 17:11

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ КАФЕДРИ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦІПЛИН 2013-2014 н.р.

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

 ІІ (МІСЬКОГО) ЕТАПУ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ ОЛІМПІАДИ

КАФЕДРИ ПРИРОДНИЧО-МАТЕМАТИЧНИХ ДИСЦІПЛИН

2013-2014 н.р.

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з математики учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня- переможця

П.І.Б. вчителя

6

IІІ

Василенко Олександру

Македонська С.І.

6

IІІ

Крамаренка Віталія

Македонська С.І.

8

IІІ

Бутенко Олена

Макарова А.М.

 

 

 

 

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з географії, учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

7 клас

І

Юденцева Олексія

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

8 клас

ІІІ

Євтехову Олександру

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

9 клас

     І

Романюк Надію

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

10 клас

І

Токатли Вікторію

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

 

І

Сербінову Аллу

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

 

ІІ

Ніколаєва Микиту

СЗНЗ № 1

Дерменжі Н. Г.

11 клас

І

Мітіч Крістіну

СЗНЗ№ 1

Дерменжі Н. Г.

 

Переможець ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з хімії

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

9 клас

ІІІ

Воронову Вікторію

СЗНЗ № 1

Отрощенко А. М.

 

           

 

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнської олімпіади з  інформаційних технологій, учнів СЗНЗ №1:

Клас

Місце

Прізвище, ім’я учня-переможця

Навчальний заклад

Вчитель

1

2

3

4

5

10 клас

ІІІ

Сурмило Артема

СЗНЗ № 1

Дащенко Р. В.

11 клас

ІІІ

Тєхова Олексія

СЗНЗ № 1

Дащенко Р. В.

 

 

Щира подяка вчителям, що підготували учнів

 - призерів міських олімпіад!!!

Інформація до новини
  • Переглядів: 617
  • Автор: security
  • Дата: 23-01-2016, 17:10
23-01-2016, 17:10

Олимпиада

Категорія: Навчальна діяльність / Олімпіади

Олимпиада
Назад Вперед

Архів новин

Січень 2023 (1)
Грудень 2022 (8)
Листопад 2022 (11)
Жовтень 2022 (4)
Вересень 2022 (8)
Серпень 2022 (6)
^